Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvöre tudnátok ajánlani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvöre tudnátok ajánlani lapos cipöket? (vendégnek) garantált zöld kéz

Figyelt kérdés
Jövö honapban megyek a barátommal esküvöre még sosem voltam ötletem sincs mibe menjek.egyszerübb dolgom lenne ha lehetne magassarkuban mennem de nem lehet mert barátom olyan magas mint én és nem akarok igy abban menni. Tudnátok linkelni szép lapos cipökröl képet? Lehetne szép saru is de ahhoz nem lehet harisnyát venni..ez vele a gond..:( amugy divatosan öltözködök és 20 éves vagyok:) nagyon szépen köszönöm ha tudtok segiteni:)
2015. máj. 11. 21:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Milyen ruhába fogsz menni?
2015. máj. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%

balerina

mindenféle színben, anyagban lehet már kapni, akár egy ezresért is

2015. máj. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
4%

Én utoljára esküvőn egy 15 cm-es sarkú cipőben voltam, így kb. 10 cm-vel magasabb voltam, mint a párom.


Ez szerintem nem annyira gáz. Egy elegáns, 6-7 cm-es cipőt is választhatsz. Örökre laposban akarsz közlekedni? :)


A páromat nem zavarta, hogy én vagyok a magasabb.


45N

2015. máj. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom igazábol ruhát könnyebben találnék szoval a cipo jobbna lényeg:) az a baj hogy a balerina/topánka cipökt utálom csunyák nekem :s engem zavarna hogy magasabb vagyok igy kilove :)
2015. máj. 11. 21:32
 5/18 anonim ***** válasza:
49%

Ha már alacsony a barátod, akkor vállald be, hogy néha pár centivel te vagy a magasabb. Én tuti nem mennék saruba.


Én erről az oldalról szoktam rendelni, ez lapos, szép, és kicsit talán alkalminak is elmegy a kategóriájában: [link]

2015. máj. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Nos, ha nem akarsz magasabb lenni, és nem akarsz balerinát felvenni, akkor nem marad más, mint barát csere :D Sorry, de erre így nincs megoldás.
2015. máj. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%
Miért létszükség a harisnya júniusban?
2015. máj. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
14%

1. valóban, júniusban minek kellene harisnya? :D még ha esti lagzi is lesz.


2. sokáig én is csúnyának láttam a balerinákat, a legtöbb még most is az a szememben, de kellő nézegetés után találtam párat, ami nagyon csinos, aranyos, az ízlésemnek megfelelő. Az a jó a divatosságukban, hogy még az is talál neki tetszőt, akinek amúgy nem tetszenek. Szerintem érdemes lenne adni egy esélyt a dolognak, nézz be pár cipőboltba, amúgy is hasznos, ha van.


3. ha a magassarkú nem opció, ha harisnyát akarsz mindenképp, és olyan balerinát sem találsz, ami tetszene, akkor valóban nagyon leszűkítetted a lehetőségeket- konkrétan semmire. Papucsban azért mégsem mehetsz egy esküvőre... Max mezítláb, de akkor meg felfázol, tehát ezt nem javasolnám :D

2015. máj. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%

[link]


vagy valami ilyesmi. lapos körömcipő, vagy zárt orrú "szandál", az még akár opció is lehetne, nem? ízléstől függően, az általam linkelt nekem mondjuk nem feltétlenül tetszik, de szerintem a célnak meg a leírásodnak/igényeidnek egészen megfelel :D

2015. máj. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Tök mindegy, hogy balerinának, vagy lapos sarkú cipőnek, szandálnak hívjuk, egyik sem elegáns.


Köszönöm a lepontozót, én legalább vettem a fáradságot és utána néztem, mit lehet találni.


Csodafegyver nincs, legyen lapos, de elegáns és alkalmi? :) Ilyen nincs.

2015. máj. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!