Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvöre tudnátok ajánlani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvöre tudnátok ajánlani lapos cipöket? (vendégnek) garantált zöld kéz

Figyelt kérdés
Jövö honapban megyek a barátommal esküvöre még sosem voltam ötletem sincs mibe menjek.egyszerübb dolgom lenne ha lehetne magassarkuban mennem de nem lehet mert barátom olyan magas mint én és nem akarok igy abban menni. Tudnátok linkelni szép lapos cipökröl képet? Lehetne szép saru is de ahhoz nem lehet harisnyát venni..ez vele a gond..:( amugy divatosan öltözködök és 20 éves vagyok:) nagyon szépen köszönöm ha tudtok segiteni:)
2015. máj. 11. 21:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
69%

Van egy csomó nagyon pici sarkú szép cipő a CCC-ben.


És nagyon elegánsak. Nekem pl. rossz a térdem, nem hordhatok magassarkút, és kicsit szánalmasnak tartom, hogy ha valakinek nem tetszik, akkor nem is lehet elegáns. Valószínűleg akinek a lapos ki van lőve, mint opció, az nem is annyira figyelni, hogy milyenek vannak.

2015. máj. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
87%

Igaz menyasszonyoknak írták a cikket,mazerintem szipla cipők amik laposak és alkalmibbak:

[link]



Szerintem ha alacsony pasinál kötöttél ki, akkor lépj túl rajta, mert magasabb tuti nem lesz.nem kwll 11cm es cipőt felvenni, de egy 3-4-5 cm sarok simán lehet.. Főleg, hogy az alkalmi férficipők is magasabbak

2015. máj. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
39%

Ha júniusban lesz, szerintem már bőven szandálidő lesz.

Szerintem ezek nagyon szépek pl.:


[link]

[link]

[link]


Bár ha engem kérdezel, én vennék egy szép, egyszínű (valami natúr vagy pasztell) chiffon vagy selyem anyagot meg egy egyszerű flip-flop papucsot és készítenék egy ilyet:

[link]


de ez sem rossz:

[link]

2015. máj. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
17%
Most komolyan, te egész életedben trampli cipőket akarsz hordani, mert alacsony a párod???
2015. máj. 12. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a linkeket és válaszokat!igy már könnyebb lesz választani:)

mi az hogy trampli cipök? Mert szerinted csak az lehet csinos és jol öltözött aki magassarkukat hord? Elég felszines vagy már ne haragudj...

2015. máj. 12. 10:24
 16/18 anonim ***** válasza:
40%

Mivel esküvőre illik elegánsan menni, így zárt cipőt mondanék, mert a szandál, saru az nem olyan elegáns.

Pl. ez nem is magas és nem is balerina: [link]

Bár szerintem jó ronda, de attól még másnak hátha tetszik.

2015. máj. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
65%

[link]


Tudom,hogy ez eleg draga, de ehez hasonlo siman megallja a helyet egy eskuvon!

Ami meg eszembe jutott, hogy egy unalmas, egyszeru kis balerinat (amit en se vennek fel soha, szoval megertelek), feldobhatsz valamilyen klipsszel. Igy mar egesz jol tudnak kinezni. :)

2015. máj. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%
Én fekete lakkcipőben megyek hétvégén esküvőre. Blaha vagy nyugati aluljáróban nagyon szépek vannak, és egyediek :)
2015. máj. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!