Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy mondjam meg a jövendőbeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a jövendőbeli anyósomnak, hogy nem azokat a gyerekeket szeretném koszorúslánynak felkérni, akiket ő gondol?

Figyelt kérdés
Nem akarok 10-12 koszorúslányt,-fiút, ha akrnék, akkor is csak ötöt. Miért szól bele mindenbe?
2010. márc. 8. 10:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem üljetek le Vele és monjátok el neki, hogy mivel ez a Ti esküvőtök, az esemény "személyi feltételeit" Ti szeretnétek megszabni: tehát ki a vőlegény :) ki a menyasszony :) , továbbá a tanúk, koszorúslányok, gyűgyűvivő, vőfély, stb. csak a Ti döntésetek lehessen.


Ő segítsen az étterem ill. a menü kiválasztásában, a csokor és egyéb díszítés tekintetében, hiszen ott tényleg nagy szükség lehet a tapasztalatára.

2010. márc. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

előttem levők jól írták. bízz rá valami fontosat, hadd intézze (segítségre úgyis szükséged lesz :)). ebben a dologban meg őszintén mondd el neki, hogy mit szeretnétek, kiket szeretnél koszorúslánynak stb. biztos megérti, ha másban "kiélheti magát".


sok boldogságot!

2010. márc. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem a szülőkkel fizettetnétek ki, akkor nem szólhatnának bele semmibe. Így viszont....
2010. márc. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
82%

Bocsi, de nem olvastam el az eddig írottakat. Nálunk a kedves nagymama akart eldönteni mindent, az ő családjából akart mindenkit szerepeltetni. Lánykérésnél egy olyan kisfiút (hozzám képest, mert 10 év van közöttünk) választott, akivel soha életemben két szót nem beszéltem. A hátam mögött felkérte kísérőnek. Na itt már elkapott az ideg, megmondtam, hogy már pedig az unokabátyjámmal fogok kiállni a násznép elé lánykérésnél. Lett is nagy sértődés, a mai napig utálnak. :))) De nem érdekel, mert számomra így volt tökéletes a nagy nap. :)))

Állj a sarkadra, csak ezt tudom tanácsolni!

2010. márc. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
59%

Azt nem lehet, hogy válogatsz a rokonsából, te lehetsz koszorúslány, te meg nem. Vagyis lehet, de sértődés van belőle. Ha meg gyerekekről van szó, fölöslegesen okozol fájdalmat nekik, mert ők csak annyit látnak, hogy más kapott szép rózsaszín ruhát, őt meg kihagyták. Az sem igazságos, ha a te családodból válogatsz, anyóséból meg nem.

Döntsd el, akarsz-e vagy nem. Abból nem lehet vita, ha egyet sem akarsz. Vagy csak egyet, de az nem családtag, hanem pl. a legjobb barátnőd. VAgy ami még megérthető: a testvéred.

Nekem egyébként pont emiatt nem lesz egy se.

2010. márc. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!