Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Megsértődnétek ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődnétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Családtagként vagy barátként meghívnak egy esküvőre: van partnered, de nem éltek együtt. Rád vonatkozik a meghívás, a partneredre nem. A jegyespár a partneredet nem ismeri, vagy alig van vele valamilyen kapcsolatban (pl.: egyszer már találkoztak, de nem járnak össze, a partnered nem szokott veled jönni a családi vagy baráti összejövetelekre). Tudod, hogy szűk körű esküvő (közeli családtagok, és barátok) és utána vacsora lesz (direkt így hívják és nem lakodalomnak, mert nem lesz nagy mulatozás). Ebben az esetben megsértődnétek, ha a partneretek nincs meghívva? Egyedül eljönnétek?
2015. szept. 17. 18:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Mi is érezzük kicsit, hogy kellemetlen a helyzet, de ugye kis esküvőt szeretnénk a + hely befogadó képessége is ennyi. Még egy - két széket gondolom be lehetne zsúfolni de az én oldalamról többen vannak olyanok, akiknek van ugyan valakije, de nem élnek együtt,és nem vagy kb. csak látásból ismerem a partnerét, szóval mindenkinek a partnerét úgyse tudjuk meghívni, és akkor már úgy vagyunk vele, hogy akkor már egy két ember partnere ne jöjjön udvariasságból (mert mások partnerét egyébként se tudnánk, aztán csak menne a vita, hogyha az ő partnere jöhet, akkor a másé meg miért nem). Én/ Mi egyébként nem érezzük problémásnak, csak próbélunk más fejével gondolkodni. Mi simán megyünk egymás nélkül kikapcsolódni, akár családhoz, barátokkal, és jól tudjuk érezni magunkat, sőt igényeljük is, hogy kicsit külön legyünk néha.
2015. szept. 18. 17:00
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem sértődnék meg. Ha nem éltek együtt, akkor nem komoly kapcsolat, szóval egyértelmű, hogy nem hívják meg. Főleg, hogy nem is ismerik. Szűk körű esküvőnél meg pláne nem...
2015. szept. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem sértődnék meg. Alapesetben arról kellene, hogy szóljon az egész, hogy az ifjú pár a szeretteivel ünnepelje meg azt a szép napot... nem az x. aktuális csajjal-pasival, csak hogy XY vendég meg ne sértődjön. Csak ma már a legtöbben behisztiznek, ha külön kell lenniük a párjuktól... pedig aztán én elég sok időt szeretek a párommal tölteni, de egy napot kibírok nélküle, és én sem sértődöm meg, ha nélkülem hívja vki, akivel nem is találkoztam életemben.
2015. szept. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Biztos hisztis lennék, mert nagyon "párorientált" vagyok, de ez nem az én esküvőm, nem én szabom a feltételeket, így kénytelen lennék elfogadni. Ezért biztos nem hagynék ki egy esküvőt. Meg mielőtt beletörődnék, tuti rákérdeznék a pártól, hogy vihetem e a partnerem.
2015. szept. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!