Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Neked nehézséget okozott az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked nehézséget okozott az esküvőd megszervezése?

Figyelt kérdés

Mielőtt elkezdtük szervezni, mondták, hogy milyen nehéz. Meg, ha ezt kibírja egy kapcsolat, akkor házasságra érett Stb. Hozzáteszem, hogy mindent ketten szervezünk, más nem segít, mert úgy érezzük ez a mi feladatunk. Annak még nem való házasság szerintem, akinek más szervezi, mert ő képtelen rá.


Már a nagyján túl vagyunk, de nem látom hol benne a nehézség. Neked mi a tapasztalatod?



2015. okt. 22. 15:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%

Ugyanigy voltam. Mindenki h ket evre elore meg ez meg az. Fel ev alatt megvoltam 110fos eskuvovel. Mindent magunk inteztunk a dekoratortol a tortaig a fenykepeszt. Led lufikat mindent. Es egy hangos szo nem volt koztunk!!! Ja eshozza teszem munka es levelezos egyetem mellett csinaltam mindent.

Nemtudom masok miert bonyolitjak az eletuket.

2015. okt. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Nekünk sem okozott gondot. Nem éreztük stresszesnek...van egy feladat, amit meg kell oldani és kész. Nem kell ezen drámázni meg nagy feneket keríteni neki. Vita sem volt semmiben.
2015. okt. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nektek szerencsétek volt. Nekem nehéz volt, de nem az a része, hogy le kellett foglalni a szolgáltatókat, hanem a rokonság és a barátok viselkedése, nagyban megnehezítette a készülődést sajnos. Örüljetek, hogy nektek ilyen jól sikerül a készülődés, nekem sajnos sok idegeskedést okoztak..
2015. okt. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem azért kezdik el sokan 1 évvel korábban, mert hülyék és 1 év kell, hogy minden leszervezzenek, hanem pl. ragaszkodnak egy-egy szolgáltatóhoz, vagy a helyszínhez, akiket esetleg elkapkodnak, és muszáj őket 1 évvel előtte lefoglalni, mi is így voltunk a helyszínnel, mert áprilistól októberig minden péntek és szombat foglalt nekik, és a vőfélyre is hamar le kellett csapni.
2015. okt. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert nem találom a menyasszonyom.
2015. okt. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt nehéz. Arra már korán rájöttem, hogy a (most már) férjem elé tegyek 4-5 lehetőséget, amit én már kiválasztottam, és azokból már képes volt dönteni. Amikor valamit az elejéről kezdünk keresni együtt, azt fél óra alatt megunja, kifárad bele.

így mégis együtt döntöttünk, és 5 hónap alatt megszerveztük a tökéletes esküvőt. :)

2015. okt. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki meg tudná szervezni, de nincs rá ideje, energiája. Plusz az ad egy biztonságérzetet, hogy a szervező felelőssége, ha bármi gond adódik - márpedig szokott adódni. Neki kell megoldania, ha nem jön el a pap, ha lerészegedik a zenész, ha a koszorúslány útközben elhagyja a ruháját. (Ezek mind megtörtént esetek.)

Én voltam már olyan esküvőn, aholy a menyasszony sírva alkudozott a zenekarral, hogy játsszanak tovább, és annyit kértek, amennyit nem szégyelltek.

Lehet, hogy jó bulinak tűnik az önálló szervezkedés: egészen addig, amíg nincs probléma. Onnantól viszont már nem annyira jó buli.

Profi rendezvényszervező vagyok (nem esküvőszervező), de ha még egyszer házasodásra adnám a fejem, inkább profira bíznám... Pont azért, mert tudom, mennyi gond lehet, és én nem szeretnék a nagy napomon ezzel bajlódni.

2015. okt. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
*ahol
2015. okt. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem, bár ebben valószínűleg nagy szerepet játszott, hogy a szervezés jelentős részét a feleségem intézte, mivel igyekeztem a munkáim nagy részével végezni, hogy nyugodtan nászutazhassunk illetve pihenhessünk (esküvőfotós vagyok, nem akartam, hogy valaki azért várjon többet a képeire mert én házasodom).


Sokan mondják, hogy nem kell egy év a megszervezésére, de az igazság az, hogy nem azért kell rá egy évet szánni, mert abban az egy évben főállásban napi 8 órában esküvőt szervezel, hanem azért mert a jobb szolgáltatókat baromi hamar elkapkodják (nálam is van olyan 2017-es szombat, több is, ami már most foglalt). Szerintem nem foglalkozik többet a szervezéssel ráfordított időben az aki 1-1,5 év alatt szervezi meg, csak időben kezdi mert nem akar lemaradni arról ami fontos neki. A nehézséget egyébként az jelenti ha spórolni akarsz, mert amikor az ember spórolni akar, akkor kezd el kutakodni, hogy mit hol kaphat meg olcsóbban, mit tud maga megcsinálni ahelyett, hogy szakemberre bízná és ez időt visz el, nem is keveset. :)

2015. okt. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
Nekem semmi nehézséget nem okozott, minimális energiát fordítottunk rá (70 fős esküvő volt). Ráhagytuk a dolgokat a szolgáltatókra, vagyis még abba se szóltunk bele mi legyen a kaja, vagy milyen legyen a dekoráció. Ennek ellenére csodásan sikerült minden.
2015. okt. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!