Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Valakinek nincs ilyen formájú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek nincs ilyen formájú menükártyához véletlen mintája, sablonja?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2016. jan. 29. 11:21
 1/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
Hát ezt kézzel is simán meglehet csinálni!
2016. jan. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem egy bonyolult forma. Könnyű ilyet nyomtati.
2016. jan. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi, de ezzel nem segítettetek...
2016. jan. 29. 13:04
 4/8 anonim ***** válasza:

A4es papir

félbehajtod

alját behajtod


ennyi

2016. jan. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Erre sablon nincs, de leírom, hogy én hogyan csináltam.

Elmentem a papírboltba és vásároltam fehér, 250 g-os kreatív kartont 70 x 100 cm-es ívben, amennyni kell + egy kis ráhagyás, mert a rontás beteszi a lábát.

CDR X6-ban megszerkesztettem A/3-as kifutó méretben 4 oldalt. (két eleje, két hátulja, vágójelekkel, így a leggazdaságosabb. A hátoldalán a fölső részen hagytam egy 1 cm sávot, amit visszahajtva, ragasztószalaggal ellátva, hozzá lehet ragasztani az első oldalra. Elküldtem egy digitális nyomdába és elvittem nekik a papírt, ők szabták fel.

Mikor elkészült érte mentem, földaraboltam snicerrel, bekarcoltam, ahol be kell, behajtogattam és kétoldalas ragasztóval összeragasztottam. Majd a tetejét kilyukasztottam lyukasztóval és egy hozzáillő szívű habosbabos masni kötöttem rá -ment a dizájnhoz, amúgy nem szeretem a masnit. Elég mutatós lett. Igaz, hogy mikor valaki kinyitotta az ajtót, mind elborult a huzattól, sok időt töltöttünk az álligatásával.

Remélem meghoztam a kedvet a sorozatgyártáshoz. Amúgy senki sem olvassa el, ha az asztal közepén áll. Sokkal hatékonyabb, ha minden tányérra tesz az ember egy keskeny lapot a textilszalvéta fölé. Na, azt elolvassák, mert kénytelenek a kezükbe fogni:)

ez itt a kedvencem, csodaszép:

[link]

2016. febr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm kedves utolsó!!

részletes volt :D megpróbálkozom vele, de akkor szerinted nem is lenne feltétlen muszáj? mert akkor lehet nem kínlódok vele? ültetőkártya lesz. viszont nem akarok minden tányérba rakni menükártyát.

2016. febr. 2. 15:24
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne kínlódj vele, max 5-6 ember nézi meg. Mi csináltunk, de a társaság 3/4-e észre se vette.


Egyszerű képkeretet vettünk, abba tettük bele a menü kártyát, így legalább utólag a képkeretet fel tudtuk használni. A másik ami nekem tetszett, de lusta voltam utána járni,hogy hol lehet ilyet nyomtatni: a henger formájú pauszra nyomtatott menü.


[link]


[link]

2016. febr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

igen, gondoltam a pauszpapiros hengeres megoldásra is. Viszont ez a képkeret is nagyon jó. Arany fehér lesz a dekor és ilyen lesz az ültetőkártya:


[link] [link]


Ehhez akartam a menükártyát, de végül is nem feltétlen kell :D

2016. febr. 2. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!