Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lehet úgy esküvőt szervezni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy esküvőt szervezni, hogy reggel 5-től kezdődjön?

Figyelt kérdés

Tehát 5-től gyülekező és kb. 5:30-tól pedig a "műsor".

Majd kaja, buli és kb. 12 körűl húz mindenki haza felé.



2016. máj. 28. 16:24
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
36%
Ha a stílusodat nem nézzük ("húz mindenki hazafelé"), én simàm benne lennék egy ilyenben :D vicces lehet és érdekes. Kipróbálnék egy ilyet az életben.
2016. máj. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Több mint 10 éve szinte minden hétvégén reggel bulizunk (coronita, techno party-k) és a nappali bulikat szoktuk meg.

Igen durván fogslmaztam meg a kérdést de nem vagyunk szemetek.

2016. máj. 28. 21:42
 23/28 anonim ***** válasza:
97%
Ha csak ezt a kört hívod meg akkor egy anyakönyvvezető 80.000ert hazhoz jön, de ha mondjuk a szüleiteket es a nagymamadat is ott szeretned latni, akkor ilyenkor erdemes az ő igényeiket is figyelembe venni. Plusz azert ha kozmetikus nem is, de fodrász hajnali 3tól csinálja meg a hajat...?
2016. máj. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Azt azert vedd szamitasba, hogy gondolom a rokonok nem minden hetvegen nyomulnak a techno partykon. Az hogy te ezt megszoktad, nem biztos hogy masnak normalis. Esetleg ugy gondoltad hogy buli utan mivel nem tudsz aludnu levezetesnek tartasz egy after party eskuvot? Te tudod, de szerintem egy eskuvot ne ugy tervezz meg mint egy techno bulit.
2016. máj. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Persze, csak nem lesznek vendégeitek a néhány drogos ekibajnok haverotokon kívül.
2016. máj. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne haragudj, én zenész vagyok, általában a hajnali órákban vagyok jó passzban, olyankor megy a legjobban a gitárnyúzás is. Minden nap hajnali 1-től gyakorlok.

Még sose vártam el se a bandától, se a közönségtől, hogy hajnalban zenéljünk :D

2016. máj. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ha nem kamu kérdés, akkor szerintem ne számíts sok vendégre.
2016. jún. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ha a parnak megy a gepe a naszut miatt.. :)
2016. dec. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!