Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meghivnátok a külföldön élő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghivnátok a külföldön élő rokonaitokat az esküvőre?

Figyelt kérdés
Ha nem hivom meg őket azt fogom hallgatni utána hogy milyen szemtelen vagyok. Meg úgyis azt mondanák hogy eljöttek volna.... pedig egy even ha hazajönnek egyszer az nagy csoda... amúgy az anyam unokatesoi élnek kint, meg a fel tesoja és családja.....
2016. jún. 20. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
én meghívtam az enyémeket.
2016. jún. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A sajat szuleimet nem hivnam meg nemhogy kulfoldi rokonokat.. :D
2016. jún. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hivd meg oket, maximum nem jonnek el:)
2016. jún. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is meg fogom őket hívni, egy meghívó, max nem jönnek el.
2016. jún. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is hívd meg őket :)
2016. jún. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Olyat hívj meg akivel szeretnéd megosztani az örömöd, ne azért hogy ott legyenek és ne legyen sértődés. Tartod velük rendszeresen a kapcsolatot? Tudják hogy mi történik veled az elmúlt években? Érzed úgy hogy őszintén tudnának örülni?

Mi az esküvőnkre olyat hívunk aki része az életünknek (akár külföldön is él, lehet tartani a kapcsolatot) nem egyszerhasználatos rokon, nekem ilyenek az unokatesók, évente egyszer ha beszélünk és ennyi, mindketten ismerjük őket, hisz a kettőnk örömén osztozunk és tud is rólunk, nem ott fogja megkérdezni hogy mióta vagytok együtt? a vőlegényt hogy hívják, kicsoda, micsoda? Azért nem hívunk meg embert hogy sajnáltassa magát hogy ő semmit nem tud csak jött, senki nem foglalkozik vele mert senki sem ismeri... Tesóm esküvőjén volt ilyen rokon, mindenkit zaklatott kb hogy ő mit tud a párról, hiteles-e a story, ő akkor látta utoljára amikor ekkora volt, stb. Az az asztal nem érezte jól magát annyira ahol ült...

2016. jún. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!