Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti megsertodnetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megsertodnetek?

Figyelt kérdés

Egy nagyon Jo baratnomnek juniusban lesz AZ eskuvoje. Nagyon szeretnenk elmenni...de tobb sebbol verzik a tortenet...

A legnagyobb aggodalmam, hogy marcius vegen aprilisban szulok es nem tudom meg hogy alakul AZ eltunk pici babaval...mennyire birja majd AZ utazast. Ugyanis Magyarorszagtol 1000 km-re koltoztek AZ elmult evben (mondjuk szamomra erthetetlen miert Ott lesz a lagzi, mikor Minden baratjuk es mindkettojuk csaladja irt van). Szoval tegnap megirtam neki hogu szeretnenk menni de ilyen pici babaval egyelore nem tudom biztosra igerni. Azota nem irt semmit...

A Masik gondom hogy nagyon sokba kerul AZ ut...plussz elozo igeretukkel ellentetben a szallast sem fizetik (korabban ezt igertek) kettonknek also hangon 30 e.


Tenyleg mennek szivesen, de megertenetek ha megsem tudnank elmenni? Nen tudom MIT mondhatnek neki..


2017. febr. 17. 07:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%

Alapból pofátlanság a kérésük,hogy a világ másik végére teszik az esküvőt és elvárják,hogy magatoknak álljátok pl a szállást..

Ha már külföldön akarnak egybekelni,akkor ez a minimum,hogy az itthoni rokonoknak,barátoknak állják a szállást..

Még ha a párja családja ott élne,akkor megérteném,hogy külföldön tartják,de így érthetetlen. Meg kéne érteniük,hogy rengeteg pénzbe lenne mindenkinek így a lagzi.

A pici baba meg még egy ok arra,hogy ne tudj elmenni.Szerintem érthető az indokod.

Elég gyerekes,hogy nem is válaszol,mióta leírtad mi van..

Megnézném ő egy újszülöttel elindulna -e az ismeretlenbe több napra. Meg ugye az anyagiak..

2017. febr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Az 1000 km és a pici baba külön-külön is nagy probléma egy esküvő szempontjából. Nem vagyok benne biztos, hogy szopós gyerek mellett elmennék-e egy esküvőre akár 50-60 km-rel arrébb, vagy éppen utaznék-e saját(!!!) költségen 1000 km-t és vennék ki három napra szállást egy másik országban, szintén ezért.


Én tökéletesen megérteném, mert én biztos nem mennék.

2017. febr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Koszonom. En is igy gondolom. Jol esett a megerosites.


Abban a honapban.meg van egy eskuvo amire mennunk kell, AZ 100 km-re lesz. Megoldjuk felvaltva vigyazva Ra...onnan barmikor indulhatunk haza...

De 1000 km? 😐 csak AZ ut borzaszto hosszu.

2017. febr. 17. 21:04
 14/15 anonim ***** válasza:
Olyan pici babával felejtsd el a dolgot. Annyit nem ér az egész hogy cipeld, neki sem neked sem tenne jót,itthon meg nrm hagyhatod. Majd gratulálsz nekik ha hazajöttek
2017. febr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Emiatt nehogy te érezd magad szarul!

Alapból, ha nem lenne baba, akkor sem várhatná el, hogy magatoknak álljátok külföldre az utat+szállást meg még ajándékot is illene adni...így meg főleg, hogy ott a pici is, nektek ő az első és aki ezen megsértődik az bolond.

2017. febr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!