Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A barátnőm esküvőjére szebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm esküvőjére szebb ruhában akarok menni mint ő, hogy mindenki engem nézzen, bosszúból. Túl nagy gonoszság lenne?

Figyelt kérdés
Nagyon megbántott és most úgy csinál mintha minden ok lenne... ő elég igénytelen és az esküvői ruha amit választott, hát.. nekem meg vannak gyönyörű ruháim és sokkal szebb vagyok alapból is mint ő. Tudom h rosszul esne neki és minden képen én lennék a feltűnő, nem pedig ő. Ha jófej lennék, direkt visszafognám maga, nem sminkelnék meg ilyenek, de nagyon szemét volt, és ezt nem bírom annyiban hagyni sajnos.
2017. márc. 18. 13:09
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
91%

Pfejj... durva vagy, kérdező. Hány éves vagy, 13?

Elárulok neked két titkot:

1. Akármilyen gyönyörűséges királykisasszony leszel, nem te leszel a középpontban, hanem a menyasszony (és a vőlegény).

2. Ha esetleg meg is bámulnak - ami a célod -, az nem elismerő lesz, ahogy azt képzeled, hanem lesajnáló, sőt megvető. Tudom, miről beszélek, voltam ilyesminek tanúja... szerencsétlen nő azt hitte, azért nézik meg néhányan, mert sikerült túltenni a menyasszonyon, annyira gyönyörű lett, hogy csak na... közben meg folyamatosan alázták a háta mögött, h hogy lehet valaki ennyire tapló és szánalmas, hogy egy menyasszonyt akar túlszárnyalni annak az esküvőjén. Szánalom volt az egész nő, már majdnem megsajnáltam szegényt.

2017. márc. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
95%
Ki kell, hogy ábrándítsalak de lehetsz te a legszebb akkor is ő megy férjhez aznap és ez lesz élete egyik legszebb napja. Mindenkinél van szebb, csinosabb de nem számít, úgyis mindenki őt és a vőlegényét fogja figyelni. Még az is lehet, hogy jogos a sértődöttséget, de ne gondold már, hogy te vagy a világ közepe, kit érdekel, hogy sminkelsz e vagy sem.
2017. márc. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
94%

Túlöltözni a menyasszonyt illetlenség, és valószínűleg többen is meg fogják jegyezni, hogy bunkó vagy.

Ezzel nem állsz bosszút, csak lejáratod magad.

A fiatal párról pedig épp elég kép készül majd kettesben, illetve nélküled, szóval ez se játszik. Ha meg minden kattintás előtt beleugrálsz a képbe, megint csak magad járatod le.

Azt sem árt figyelembe venni, hogy mi van akkor, ha a barátnőd nem olyan felszínes picha, mint te, és az esküvőjén nem az az életcélja, hogy ő legyen a világon a legszebb. Esetleg neki az lesz fontos, hogy hozzámegy a szerelméhez, és jól érezze magát. Ebben az esetben fel se fog neki tűnni a te görcsös erőlködésed. ;)

2017. márc. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
93%
A kutya sem fog veled foglalkozni, csak egy vendég vagy a sok közül. A rokonok és ismerősök az ifjú párral lesznek elfoglalva és nem veled, akármit is aggatsz, kensz magadra.
2017. márc. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
Mi a franc volt, amivel megbántott?
2017. márc. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
91%
Jajj de buta vagy édes istenem...
2017. márc. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
93%
Hát ha annyira "szemét" volt - akkor minek tolod oda a kis pofikádat az esküvőjére?
2017. márc. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
93%

Súgok valamit,akárhogy is rittyented ki magad,aznap akkor sem fogsz a középpontban lenni,hacsak nem fehér uszályos ruhában mész...de akkor meg rajtad fognak röhögni!

Mi a szrnak kell így viselkedni? A barátodnak nevezed,de süt a gyűlölködés,ez nem barátság!

2017. márc. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
Na mostmár tudom,hogy a pasik miért mondják sok nőre,hogy : pitsa'!
2017. márc. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

Hadd mondjam el ismerem a barátnőm ízlését és még akkor se engedné h kisminkeljék ha az élete múlik rajta.

Én egy sima, elegáns miniruhában messze túlszárnyalom. Esküvői ruhája, elég ronda lesz.

Tudom h illetlenség, mert már fordult ilyen elő, de akkor direkt lemaradtam a képekről, de itt folyton a nyakán fogok lógni h mindenki össze tudjon minket hasonlítani. És mindent bevetek h a képeken messze jobban nézzek ki mint ő. De sneki egy rossz szót enm szólhat mert én egy sima, de igényes elegáns ruhában érkezem, nem feltétlenül kell tudnom h ő milyen bénán fog kinézni.

2017. márc. 18. 16:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!