Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A barátnőm esküvőjére szebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm esküvőjére szebb ruhában akarok menni mint ő, hogy mindenki engem nézzen, bosszúból. Túl nagy gonoszság lenne?

Figyelt kérdés
Nagyon megbántott és most úgy csinál mintha minden ok lenne... ő elég igénytelen és az esküvői ruha amit választott, hát.. nekem meg vannak gyönyörű ruháim és sokkal szebb vagyok alapból is mint ő. Tudom h rosszul esne neki és minden képen én lennék a feltűnő, nem pedig ő. Ha jófej lennék, direkt visszafognám maga, nem sminkelnék meg ilyenek, de nagyon szemét volt, és ezt nem bírom annyiban hagyni sajnos.
2017. márc. 18. 13:09
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

Ez nem barátság, "de minek az embernek ellenség, ha ilyen barátai vannak?"

Ő is keresztbe tett nekem - miért hagyjam annyiban? Hirtelen mindenki milyen békeszerető, persze, mindig csak tűrni kell a szemétséget, mintha nem lenne következménye, mi?

2017. márc. 18. 16:32
 22/40 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, mi lenne ha ezt a sok energiát valamire értelmesre fordítanád, nem ilyen kicsinyes bosszúra?
2017. márc. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
92%
Nem fogod fel, hogy csak magadat járatnád le ezzel, igaz? Szerinted nem fog mindenki átlátni rajtad? Dehogynem... xD Csináld csak, sok sikert!
2017. márc. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
89%

Istenem... nők... (*sóhajt)

"Hadd mondjam el ismerem a barátnőm ízlését és még akkor se engedné h kisminkeljék ha az élete múlik rajta."

-Pl. én is így vagyok ezzel. És akkor mi értéktelenebbek vagyunk? Mellesleg szerintem nem a sminktől lesz egy nő szép...


"Én egy sima, elegáns miniruhában messze túlszárnyalom. Esküvői ruhája, elég ronda lesz."

Lehet, de ez meg az ő dolga. Az ő esküvője. Ha ő egy farmerben és tornacsukában akar férjhez menni, akkor is ő lesz a menyasszony és róla és a vőlegényről szól ez az ünnep.

"És mindent bevetek h a képeken messze jobban nézzek ki mint ő."

Képzeld, nem a esküvői fotókról szól egy pár boldogsága és pláne nem a házasság sikere, de magyarázhatom itt neked, mert olyan sötét vagy, mint az éjszaka és úgysem fognád fel.

A többit meg már leírták előttem.

2017. márc. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
94%
Kb. 3 fotón leszel rajta...a többin a menya és a vőlegény lesz. De látom,neked ez a legnagyobb boldogságod, szr lehet neked! :-)
2017. márc. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
93%

"de itt folyton a nyakán fogok lógni h mindenki össze tudjon minket hasonlítani. "


Senki nem fog senkit összehasonlítani, csak a beteg fantáziádban.

A menyasszony sem veled fog foglalkozni. Észre sem fog venni senki, max. a nyomulásd lesz szánalmas.

2017. márc. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
93%

Láttam már ilyen esküvőt. Volt a menyasszony és a túlöltözött hülye p**csa.

Téged fognak nézni, hogy mennyire neveletlen és illetlen vagy.

2017. márc. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
85%
Még ilyet... Nem minden a külső. De egy esküvőn,pláne ahol sok a vendég,akár milyen szép nő is lenne ott,én a házasodó párra lennék kíváncsi.
2017. márc. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
79%
Te ócska féreg, nekem idén lesz az esküvőm, ha igy viselkednel velem haza is kuldenelek, minek rontsd a levegot meg a fotokat a csufsagoddal :D
2017. márc. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a "barátnőd" nem sminkeli magát, nyilván nem érdekli, hogy a többi nő hány tonna kencét ken magára.
2017. márc. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!