Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A barátnőm esküvőjére szebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm esküvőjére szebb ruhában akarok menni mint ő, hogy mindenki engem nézzen, bosszúból. Túl nagy gonoszság lenne?

Figyelt kérdés
Nagyon megbántott és most úgy csinál mintha minden ok lenne... ő elég igénytelen és az esküvői ruha amit választott, hát.. nekem meg vannak gyönyörű ruháim és sokkal szebb vagyok alapból is mint ő. Tudom h rosszul esne neki és minden képen én lennék a feltűnő, nem pedig ő. Ha jófej lennék, direkt visszafognám maga, nem sminkelnék meg ilyenek, de nagyon szemét volt, és ezt nem bírom annyiban hagyni sajnos.
2017. márc. 18. 13:09
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem fog érdekelni se a szánalmas próbálkozásod, se a szépséged - ami úgy tűnik, az egyetlen érték benned. Nem értem az ilyen játszmákat, komolyan ennyi felesleges energiátik van, hogy ilyesmiken agyaltok...? Irigyellek...
2017. márc. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

Ha alapban nincs szép arcod, vehetsz akármilyen drága ruhát, lehet akármilyen sminked, kicsit javíthat rajtad, de szép attól még nem leszel. Ennyi ésszel nagyon úgy néz ki,

Te csak gondolod magadról, hogy annyira szép Vagy. Ruha árától nem fog senki megbámulnia szépségedért, max. a közönségességedért. Alap smink azért amúgy illene egy esküvőre. Gondolom elég fiatal lehetsz, ha ennyi eszed van, hogy majd a menyasszony veled foglalkozik, vagy bárkik egyáltalán.

2017. márc. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%

Senki le se fog sz.rni téged.

Szerinted ez lesz az első esküvő, ahol egy vendég szebb/fiatalabb/jóképűbb, mint a menyasszony vagy a vőlegény? Szerinted minden pár minden esküvőre csak ronda vendégeket hív meg? Egy duci vagy egy idős menyasszony esetében nem kihívás, hogy legalább egy szebb nő legyen.


A menyasszony azért a legszebb, mert ez élete legboldogabb napja, és ez a boldog ragyogás járja át, ki van virulva és az életöröm, a végtelen jókedv és boldogság hatja át, és ez a belső sugárzás teszi a legszebbé. Nem a ruha és nem a fizikai adottságai. Buktad.

2017. márc. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem lesz kíváncsi rád. Mindenkit csak a menyasszony érdekel, az meg röhejes, hogy le sem fogsz szakadni róla. A fotók 99%-án te nem fogsz látszani. A násznépet pedig nem fogja érdekelni, hogy te a menyasszony nyakán akarsz lógni, arrébb fognak tolni, hogy ők is hozzáférjenek. Vagy néhány lesajnáló pillantástól/mondattól majd arrébb mész magadtól. Mindenki feltűnési viszketegségben szenvedő, illetlen tahó pitsának fog tartani, és még igazuk is lesz.

Nem tudsz majd keresztbe tenni, itt csak te jöhetsz ki rosszul, de meg is érdemled, ha ilyen utálatos természeted van.

2017. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ő és a ruhája ronda, te meg gyönyörű vagy. Na, hát más meg pont fordítva gondolja. :)
2017. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Te egy nagyon aljas ember lehetsz, és ezen az se változtat, ha a menyasszony is az. Legyél te a nagyobb ember, és tiszteld meg azzal, hogy nem veszel részt az eseményen. Akármit is tett ellened, ez a piti bosszú biztos hogy le fog téged alacsonyítani a szintjére...
2017. márc. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
Minek az embernek ellenség, ha olyan barátai vannak, mint a kérdező?
2017. márc. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
Láttam hasonlót, ott a barátnő csak egyszerűen "nem vette észre magát", saját magát alacsonyította le ezzel, a barátok arról beszélgettek az esküvőn, hogy milyen szánalmas. Szóval szerintem magadból csinálnál hülyét. Ha fel ajarod cseszni az agyát, akkor aznap reggel mondd le smsben a részvételt, attól sokkal inkább fog agyfszt kapni.
2017. ápr. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem fog összehasonlítani titeket. Ő a menyasszony és Ő lesz a nap "sztárja", Ő lesz a középpontban, ha a fejed tetejére állsz, akkor is!

Bármit aggatsz, kensz magadra, le sem fognak sza...ni.

Szerintem féltékeny vagy! Szerinted te szebb vagy, mégis ő az értékesebb, ő megy férjhez, mert ilyen felszínes pitsa csak ágybetétnek kell a férfiaknak!

2017. máj. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Na végül mi lett,kérdező?
2017. máj. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!