Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szólnátok ha a menyasszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a menyasszony felhozná hogy lemondaná az esküvőt, mert besokallt hogy beleszól a család?

Figyelt kérdés

Nalunk beleszolnak mindenbe, es nem tudom meggyozni oket hogy nekem nem tetszik amit kitalaltak.

3 ember miatt csinaltassak dobocsokrot, legyen pörgős mulatós zene, ilyen olyan ruhám legyen,elegyen vőfély aki verselget meg ilyesmi. En max egy ceremóniamesterbr mennék bele. Nem akarok olyan hagyomanyos eskuvot. Nem szeretem a mulatost, nem tudok ilyenre tancolni, b*ssza a fülem. A dobócsokrot meg szanalmasnak tartom. Ha ők allnak az egeszet akkor megertenem, de igy.. Csak a buli miatt akarnak ilyet. Akkor szervezzenek egyet, de engem hagyjanak ki. Kezdek besokallni, nem tudom leallitani oket mert hulyenek neznek hogy "ezt igy szokas". Sirhatnekom van, idegosszeroppanast fogok kapni elobb utobb , ha ez igy meg eletem legrosszabb napja lesz. Raadasul a paromat sem erdekli az ilyesmi amit a rokonok eroltetnek. Csak őt ez nem viseli meg, engem meg igen mert cikinek tartom. Mar ilyeneken gonfolkodom h lemondom a lagzit, csak eskuvo lesz, mert a parommal szeretnrm osszekotni az eletem, hatha ekkor felhagynanak a dumalassal. Bar nem hagynak abba, mert en lennek a hulye hogy nem fogadom el, es akkor " igy jartam". Tehetetlennek erzem magam, kerlek ne nezzetek le miatta.



2017. máj. 5. 21:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
95%

Fenyegessétek meg a rokonokat, ha nem fejezik be, akkor lesz egy egyszerű 2 tanús esküvő ami után ti elmentek vacsizni vagy valami. Vagy megmondjátok, hogy nem lesz esküvő.


Azért van mindennek egy határa. Amíg olvastam fel is ment a vérnyomásom...

2017. máj. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
47%

Csak arra gondolj h majd amikor visszaemlekszel ra,mire szeretnel visszaemlekezni,olyan volt ahogy a csalad szerette volna vagy az a dekor,az a zene,olyan tanc/nem tanc amit ti vagy amilyenek ti vagytok.


Nem egyszeru tortenet de ha logikusan belegondolsz,az ember tobb eskuvore jar vendegkent mint amennyire lehetosege van h a sajatjan reszt vegyen es elvezze.


De! Tudod ugy elvezni h a nagy tobbseg huzza a szajat avagy sem?ez a nagy kerdes.


Alapdolgokban semmikepp ne engedjetek,egy -egy szamodra extrafontos vendegnek -ha egyaltalan van ilyen-lehet. Okoskodok megkaphatjak amit akarnak,ha fizetik,vagy rendezzenek maguknak es akkor az majd olyan lesz.


Amiket felsoroltal azok nagy resze nem ilyen.Mindenki kibirja ha nincs dobocsokor,mindenki kibirja ha nem hagyomanyos az eskuvo,de azt azert ne felejtsd h jokat enni,szorakozni mennek,ezt szem elott tartva de magadra semmit nem eroszakolva hozzatok ossze.


Most oszinten,vendegkent is csak vegigszenvedi a tobbseg a verselgeto vofelyt:))))


Kicsit helyezkedj a vendegek helyebe es ugy allitsatok ossze.


Pont minap kaptam meg egy tavoli baratnomtol h eletuk legjobb eskuvoje volt a mienk 7eve,pedig csak hivtunk egy jo zenekart,osszeallitottunk egy alaposan vegiggondolt es vegigkostolt menut,nem hivtunk 500vendeget csak 55ot es tanc helyett karaoke volt a vegen,vofely helyett meg koktelbar.Enekelt tancolt akinek kedve volt es a menyasszony menyasszonytanc helyett odault mindenkihez egy kis palinkaval es beszelgetett (es mar 9kor atoltozott mert nem volt kedve feszengeni ejfelig) es idot szant mindenkire.Csak az nem erezte jol magat aki nem akarta,az meg mar legyen az o baja.A kotekedosoknek akkor sem lenne jo ha mindent ugy tennetek ahogy elvarjak.


Elvezzetek,a sajat eskuvotok!

2017. máj. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

A kaja nagyon finom lesz mind, en is ugy szerefnem hogy mindenkire szakitok idot. Csak tancolni nem szeretek meg nem is akarok. Engem tonkre tenne ha valaki folyton beleszolna es a sajat szajize szerint akarna lerendezni az en eskuvomet. Tudom hogy nem elveznem es eletem legrosszabb napja lenne, amilyen erzekeny vagyok. Ugyhogy mi szervezzuk, ha valakinek nem tetszik hazamehet, attol en jol fogom erezni magam a parommal. :)

2017. máj. 6. 09:51
 14/23 anonim ***** válasza:
94%
Vagy megszervezném a hátuk mögött olyanra, amilyet én szeretnék; vagy, ha ez lehetetlen, mert nagyon erőszakosak - akkor igen, lefújnám és kéttanús esküvőt tartanék, titokban, kizárva mindenkit. Nyilván a családom iszonyúan felháborodna, de nem érdekel. Ha egyszer hagyom, hogy döntsenek helyettem, akkor máskor is meg fog történni, márpedig felnőtt emberként én a saját életem ura vagyok.
2017. máj. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
29%
Jó lett volna tudni azt is, hogy a válaszolók közül, hányan vannak túl az esküvőjükön, vagy akár többön is. Tehát, tudják hogy miről beszélnek. Az is érdekes eredménnyel szolgálna... :-)
2017. máj. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Én túl vagyok az esküvőnkön. Minden úgy volt, ahogy mi szerettük volna. És ebben mindenki támogatott is, mert szeretnek minket és mert tudták, h ez a nap rólunk szól. Nem orgonára vonultam be, hanem a Tavaszi szélre, nem volt vőfély, nem volt tánc, volt alkohol a vendégeknek de senki nem erőltette, h mi is azt igyunk, nevettek velünk, mert mi ketten kölyökpezsgővel koccintottunk, szabad volt a gyerekeknek gyerekként viselkedniük, ésatöbbi. Többen mondták utólag, h életük eddigi legjobb esküvője volt vendégként.
2017. máj. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kedves utolsó, jó neked hogy így támogatnak. Látom sokan mások is ilyen erőszakos "segítséggel" küzdöttek mint én.
2017. máj. 6. 16:01
 18/23 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk alapelv: az szólhat bele az esküvőbe és lagziba, aki kifizeti. Mi fizetjük. A szülőknek annyit mondtunk: "nem akarunk titeket őrületbe kergetni, meg költségekbe verni. Csak annyi a dolgotok, hogy eljöttök aznap, és ünnepeltek velünk." Ők meg elégedetten hátradőltek, hogy de jó dolguk lesz.

Mi trotyizenészt lehet, hogy ajándékba kapunk, de a DJ meghívottként ügyeletben lesz. Ha nem jó bulit csinál a zenész, akkor nem kap áramot a szintetizátor...

A dobócsokrot ki lehet tenni egy asztalra, és a facér lányok és fiúk ellophatják az este folyamán. Így lesz mulatság is, de senkit sem kell megalázni.

A barátom esküvőjén gyenge volt a vőfély. Erre a vőlegény szépen bemondta a mikrofonba, hogy ezennel nagy tapsot kér a vőfélynek, és megköszöni a segítségét. Mindenki nagyon boldog volt tőle :)

Nem kell semmit sem visszautasítanod, ha erőszakosak a szülők. Csak ügyesen kell játszanod, mint egy óriás társasjátékban. ;)

2017. máj. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
70%

Ja, és, ha nem szeretsz táncolni, ők meg nem értik meg, akkor "véletlenül" megrándulhat a bokád míg a mosdóba mész... Még segíteni is fognak, hogy ne táncoljál.

Ezek az apróságok járnak a legkisebb súrlódással. Csak rafináltan.

2017. máj. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

nálunk is beledumáltak, hogy mi lett?

nem lesz semmi.vagyis meglesz az álomruhám, szép helyen és leszünk 10en. ennyi. aztán két hét vhol messze, kettesben és kész :D

2017. máj. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!