Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szólnátok ha a menyasszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a menyasszony felhozná hogy lemondaná az esküvőt, mert besokallt hogy beleszól a család?

Figyelt kérdés

Nalunk beleszolnak mindenbe, es nem tudom meggyozni oket hogy nekem nem tetszik amit kitalaltak.

3 ember miatt csinaltassak dobocsokrot, legyen pörgős mulatós zene, ilyen olyan ruhám legyen,elegyen vőfély aki verselget meg ilyesmi. En max egy ceremóniamesterbr mennék bele. Nem akarok olyan hagyomanyos eskuvot. Nem szeretem a mulatost, nem tudok ilyenre tancolni, b*ssza a fülem. A dobócsokrot meg szanalmasnak tartom. Ha ők allnak az egeszet akkor megertenem, de igy.. Csak a buli miatt akarnak ilyet. Akkor szervezzenek egyet, de engem hagyjanak ki. Kezdek besokallni, nem tudom leallitani oket mert hulyenek neznek hogy "ezt igy szokas". Sirhatnekom van, idegosszeroppanast fogok kapni elobb utobb , ha ez igy meg eletem legrosszabb napja lesz. Raadasul a paromat sem erdekli az ilyesmi amit a rokonok eroltetnek. Csak őt ez nem viseli meg, engem meg igen mert cikinek tartom. Mar ilyeneken gonfolkodom h lemondom a lagzit, csak eskuvo lesz, mert a parommal szeretnrm osszekotni az eletem, hatha ekkor felhagynanak a dumalassal. Bar nem hagynak abba, mert en lennek a hulye hogy nem fogadom el, es akkor " igy jartam". Tehetetlennek erzem magam, kerlek ne nezzetek le miatta.



2017. máj. 5. 21:46
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Utolso elottit nem tudom ki miert pontozta le, jo az otlete.


Wow utolso, nem semmi. Jobb lesz ez igy nektek :)

2017. máj. 8. 12:54
 22/23 anonim ***** válasza:
93%
Én egyébként, ahogy magam ismerem, azt csinálnám, hogy "kedves család, ha nem hagyjátok abba a belepofázást, akkor csak szertartás lesz, lagzi nem". Én úgy vagyok vele, hogy aki igazán ünnepelni akar velem, akkor is jól érzi magát, ha nem az a zene szól, amit megszokott meg nincs ott a Józsi vőfély stb.
2017. máj. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szervezd úgy, ahogy Nektek tetszik, be sem kell avatni a többieket a részletekbe, akinek nem tetszik, maradjon otthon. Ez a Ti nagy napotok, jó esetben egyszer adódik az életben!
2017. máj. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!