Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akinek szertartás és lagzi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek szertartás és lagzi között volt a fotózás, hogy oldotta meg?

Figyelt kérdés
Mindig is az volt a vágyam, hogy a párom az esküvőn lásson meg először a menyasszonyi ruhámban, plusz egy az étteremhez közel eső parkot szemeltünk ki erre a célra. Tudom, hogy így sem a legjobb, de ha esetleg valaki meg tudta oldani az kérem írjon róla.

2017. máj. 18. 16:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem béna egy külön napon felöltözni, sminkelni, frizurát csinálni a képek miatt. A nagy nap az a nagy nap, amiből csak egy van és egyfajta csalás máskor fotózni. Vagyis szerintem délelőtt, vagy a két esemény között célszerű ezt megejteni.
2017. máj. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ismerőséknél a polgári és a templomi esküvő közé volt beszúrva a fotózás. Eleve más helyszín volt, tehát kellett szünet a kettő között, most az a plusz fél óra nem tűnt fel senkinek - főleg ugye, hogy nem is volt teljesen ugyanaz a vendégsereg, mármint volt, aki csak az egyikre volt hivatalos.

Sőt, náluk két körös volt, mert a templomi és a lagzi között volt még egy körös fotózás, ott már voltak olyanok, ahova bevonták a vendégeket (tudod, menyasszony nőkkel, vőlegény a pasikkal menőzik, vicces képek, csoportképek...), a maradék időben meg a vendégsereg elbeszélgetett, illetve kisebb csoportokban átszállingózott mindenki a lagzi helyszínére, ahol a személyzet aperitiffel, előétellel várt mindenkit. Meg amúgy is eltelt az idő, mire mindenki megtalálta a helyét, szóval a pár már csak kb belibbent, és kezdődhetett a lagzi. :)

Csak figyelni kell, hogy jó legyen az időzítés, ne kelljen kapkodni, és legyen, aki lefoglalja addig a vendégeket. Ha az étterem kevésbé profi vagy a vendégek nem elég önállóak, akkor násznagyi szerepkör ez.

2017. máj. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
34%
#11: Szerintem meg az béna, hogy szerinted béna erre a megfelelő körülmények között a szükséges időt rászánni. A délelőtti fotózás sokminden de nem célszerű. Persze, izzadós, csillogós, árnyékos fa mögül kinézős, igénytelen giccshez mindegy, de ha jót szeretnél akkor nagyon nem az. Szerintem túldimenzionálod ezt "nagy nap" dolgot. Egy több napos esküvő esetében melyik az?Olyanról hallottál már, hogy valakinek kedden van a szülinapja de vasárnap tartják?
2017. máj. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm tippeket.

Sajnos tényleg nem lesz lehetőség másik nap elkészíteni a fotókat.

Tudom, hogy akkor nem lesznek olyan szintűek, hogy egy újság leközölje őket, de végülis én sem vagyok az a gyönyörűség...

jópár plusz kiló, hibás bőr.


A kérdésem tényleg arra vonatkozik, hogy melyik jobb, ha a megfelelő időben tudok rászánni 3/4 órát, vagy aminek kevésbé örülnék, hogy akkor inább legyen több idő rá, de akkor a szertartás előtt.

2017. máj. 22. 14:19
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem érted. Nem rajtad múlik, hogy le lehet-e közölni egy újságban. Fényképeztem olyan embereket akiken egyenként volt feleannyi súlyfelesleg mint ahány kiló én vagyok, de jól érezték magukat és jó körülmények között készültek a képeik így lényegesen jobb anyag készült mint azokról akik a kifejezett kérésem ellenére nem a megfelelő körülmények közé időzítették a fotózásukat, mert szerették egymást, mert elfogadták egymást és magukat olyannak amilyenek és olyan felszabadultak, vidámak és szerelmesek voltak, hogy nem csak nézni volt öröm de fényképezni is.


A konkrét kérdésre válaszolva: ha lehet választani, mindenképpen a kevesebb idő, de jobb körülmények verzióra tenném le a voksom, ha jó a fotós akkor rövid idő alatt is képes jó anyagot csinálni (de ehhez kell, hogy jó legyen a fotós, nem elég a dSLR tulajdonos rokon vagy a pár tízezerért esküvőket fotózó informatikatanár a helyi suliból. Egyébként a fotósotokat kérdeztétek már erről, Ő mit mondott?

2017. máj. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mármint olyan értelemben nem rajtad múlik, hogy nem azon, hogy kifejezetten modell-alkat vagy-e. Azon múlik, hogy tudsz-e fesztelenül és nyíltan örülni a szerelmednek és megmutatni ezt a fotósodnak. Ilyen értelemben legalább annyira múlik rajtad is mint a fotóson, vagy a körülményeken. De azt hidd el nekem, hogy a túlsúly, a bőrhibák nem fognak elrontani egy esküvői sorozatot. A rossz körülmények, vagy ha feszültök és erőlködtök, az igen.
2017. máj. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!