Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem szeretnék esküvőre menni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnék esküvőre menni, jó indok kellene?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék menni a párom haverjának az esküvőjére.

Menjen egyedül a párom. Párom nem bulizos ember. Unatkoznék az biztos, egész este az asztalt támasztanám vele együtt. Annak mi értelme?


Emelett pedig nem ismerek senkit se a páromon kivűl. Szóval még az ifjú párt se. Én csak azért mennék, mert a párom megy. Ez pedig ciki számomra.


Úgy érzem h semmi keresnivalóm ott. Én nem hívnék olyat akit nem ismerek.


Párom erősködik h menjek, még a vőlegény is rám írt, h menjek nyugodtan, mondván h a párom ne unatkozzon. Jah persze inkább ketten unatkozzunk :DDD Még az sincs h vkihez oda mennék beszélni mert senkit nem ismerek. Párom se ismerkedős, tánc kizárt nála.


Tehát kellene vmi jó indok, ami miatt nem megyek :D

Amit a vőlegénynek is megírhatok. Tehát vmi szalonképes és ami után már leszállnak rólam


20L



2017. máj. 20. 16:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Ha a "párod", akkor elmész vele. Pár oratkibirsz.
2017. máj. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
68%

...Pár órát kibirsz.

Tanulj meg őszintének lenni.

Eleve ha a barátod ismerőse, akkor neked semmit nem kell írnod, miért nem mész. Majd a barátod lemondja a +1 főt azzal, hogy éretlen pixcsa a barátnője.

2017. máj. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
A párod mit szól hozzá, h te nem akarsz menni, mert unatkoznál vele? ... jó kis párkapcsolat lehet a tiétek...
2017. máj. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Vőlegény írt nekem, tehát vmit neki is ki kell nyögnöm


Ez nem érettlenség, már megbocsáss. Bocs ha olyan esküvőre nem megyek ahol még az ifjú párt se ismerem.


Én olyan embert meg se hívnék. Voltam már esküvőn, amin sok srác egyedül jött, mert a csajszit nem hívták.. Abszolut megértem.


Szval hülyeség mennem

2017. máj. 20. 17:15
 5/24 anonim ***** válasza:
54%
"Sajnos" már van jó előre leszervezett programod, meg kell látogatni valakit, érkezik hozzád valaki külföldről...lényeg hogy semmiképpen se olyan legyen, amire azt lehet mondani hogy majd mész máskor. Kapcsold ki a telefonod, ne menj fel Facebookra, tedd magad láthatatlannám égis csak cink lenne ha mondjuk az esküvő ideje tennél ki egy postot...
2017. máj. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Ő tudja h miért nem megyek.


Nem járunk sehova se. Nem véletlen nem ismerjük a másik haverját.

Otthon vagyunk és csináljuk a dolgunk. Szórakozni nem járunk. Így nem tudnánk mit kezdeni magunkka

2017. máj. 20. 17:18
 7/24 anonim ***** válasza:
88%
Meg a pasid sembirodki, unatkoznal megvele is mit vagytokegyutt ti. Erte ennyit nemteszel meg vigyen ela belesember.
2017. máj. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%
Hat figyelj, engem a parom elhivott az unokatestvere eskuvojere, es szinten nem ismertem rajta kivul senkit, sot, igazabol a parommal a templomban ulve beszeltuk meg, hogy akkor mi hivatalosan jarunk. Nem ertem miert ne mehetnel, ha nem ismersz senkit, hat majd ismerkedsz. Ha pedig te bulizosabb vagy, hat majd tancolsz korben,szerintem egy-ket kor ereeig a parod is megerolteti magat, latvan, hogy te is aldozatot hoztal, es elmentel vele. A tobbi idoben meg beszelgetsz, figyeled a tobbieket, romantikazola paroddal, eszel, iszol, koveted az esemenyeket - lehet jatekok is lesznek, fotozol, miegymas. Nem is tudom, en nagyon csalodott lennek, ha a parom nem kiserne el egy ilyen esemenyre.
2017. máj. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%
Komolyan nem értem mit hisztizel ezen. Nem hiszem el, hogy felnőtt nő ilyen életképtelen legyen. Számomra meg az a normális, hogy ha a páromat hívják akkor megyek és fordítva is. Belehalnál ha nem lennél ilyen antiszociális és esetleg megpróbálnád megismerni őket? Belehalnál ha legalább a párod kedvéért abbahagynád a nyafogást és megpróbálnád jól érezni magad? Amúgy attól, hogy valaki nem bulizós még egy esküvőn bulizhat.
2017. máj. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%

#7 irásodismijen

Kérdező, ha nem akarsz nem mész. Akár megmondhatod ezt is, hogy "ne haragudj, senkit nem ismerek, nem szeretném hogy az unott fejemet kelljen nézegetnetek, jó szórakozást stb.". Nem kell megfelelned senkinek (főleg ha nem is ismeritek egymást), ezért ne érezd rosszul magad.

2017. máj. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!