Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem szeretnék esküvőre menni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnék esküvőre menni, jó indok kellene?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék menni a párom haverjának az esküvőjére.

Menjen egyedül a párom. Párom nem bulizos ember. Unatkoznék az biztos, egész este az asztalt támasztanám vele együtt. Annak mi értelme?


Emelett pedig nem ismerek senkit se a páromon kivűl. Szóval még az ifjú párt se. Én csak azért mennék, mert a párom megy. Ez pedig ciki számomra.


Úgy érzem h semmi keresnivalóm ott. Én nem hívnék olyat akit nem ismerek.


Párom erősködik h menjek, még a vőlegény is rám írt, h menjek nyugodtan, mondván h a párom ne unatkozzon. Jah persze inkább ketten unatkozzunk :DDD Még az sincs h vkihez oda mennék beszélni mert senkit nem ismerek. Párom se ismerkedős, tánc kizárt nála.


Tehát kellene vmi jó indok, ami miatt nem megyek :D

Amit a vőlegénynek is megírhatok. Tehát vmi szalonképes és ami után már leszállnak rólam


20L



2017. máj. 20. 16:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
82%

Akkor nem igazan ertem, mi a problema.

Nem akarsz, nem mesz. Parod elvarja, hogy iranyitsd es mindig az tortenjen amit te akarsz, es ez jo is neki ugy tunik (bar kerdes, hogy meddig)

De qkkor azt sem ertem, miert kell jopofiznod a volegennyel, mondd meg neki akit itt leirtal, hogy nem akarsz menni, es kesz. Vagy annyira mar nem vagy bator es felnott ember, hogy felvallald a velemenyed?


Amugy en egy percig nem lennek veled egyutt, ha ferfi lennek se. Ha valakit szeretek, es annak fontos hogy elmenjek, akkor par orat kibirok, meg akkor is, ha senkit nem ismerek es sok kedvem nincs hozza. De te csak otthon mersz kemenykedni, masokkal mar nem, a baratodra pedig abszolute nem gondolsz...

2017. máj. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
83%
Férjem rendőr. Múlt évben voltunk 3 olyan esküvőn, ahol nem ismertem az ifjú párt. De a kardtartas miatt meghívták a férjem és engem is. A szertartások előtt és között nehezebb a helyzet, mert ott a férfiak készülődnek a tiszteletadásra, de mindig jól elbeszelgetünk mi ott hagyott barátnők, feleségek. A legutóbbi lagzin pedig egy szalmabálánál az udvar végén szerelmeskedtünk egy hatalmasat. Nem igaz, hogy pár órát nem tudtok vegigbeszélgetnia barátoddal. Esztek, iszok egy jót és beszélgettek.
2017. máj. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
61%
egy büdös nagy paraszt vagy és hisztis p.csa. Mit vergődsz itt akkor tulajdonképp?
2017. máj. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de kis "erkölcsös" nyárspolgár itt a válaszolók nagy része. Egy felnőtt ember, akinek a szabadidejében már nem kell olyan eseményre elmennie ahová nem akar, és ezért nem megy, ugyan miért is azon nyomban egy hisztis pitsa, meg "nem szereti a párját" ha nem megy el a barátjával egy ismeretlen esküvőjére bájologni?? Mennyi álszent képmutató megjátszós droid, hányinger.

"...Pár órát kibirsz.

Tanulj meg őszintének lenni." - ez a legjobb...

Az egy másik dolog, hogy felnőttesebb lett volna, ha a kérdező nyíltan visszaírja, hogy "köszi a meghívást, ne haragudj, de nem szeretnék elmenni".

2017. aug. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!