Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért mondja mindenki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja mindenki hogy sokat kell szoliznom az esküvő előtt?

Figyelt kérdés

Igaz h én nagyon világos bőrű vagyok, de nem akarok olyan lenni amilyen "nem vagyok". Magyarul barnás. Jó igen, szépen mutat egy csinos barna lányon a hófehér ruha (most itt nem a szolikirálylányokra gondolok), de nem hiszem h bármivel is kevesebb lennék bárkinél aki barnább. Én olyan hófehérkés vagyok, sötét haj sötét szem világos bőr. Úgy gondolom nem muszáj mindenképp barnulnom az esküvő miatt. Csak nekem ez úgy fáj hogy ezt mondják, mintha nem lennék jó, vagy meg kéne felelnem az elvárásoknak. Nem hiszem hogy annyira muszáj lenne elütnie a ruhának a bőröm természetes színétől. A szalonban is mondták h szépen lebarnulni, itthon is hogy szolizzak, meg nyaron előtte napozzak. Tenyleg mintha nem lennék jó így. Csak én reagálom túl?


Kb ilyen vagyok

[link]


És erre a 2-3 árnyalat pluszra gondolok:

[link]


2017. máj. 27. 23:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Határozottan túlreagálod.
2017. máj. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Interferencia ***** válasza:
100%
Figyelj, én nem mondom.
2017. máj. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
5%
Miért hazudsz ? Nem olyan vagy mint az első képen.
2017. máj. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
21%

Hogy ne legyél olyan fehér mint a csempe.... De inkább a természetes napfénybe süttesd magad ne a szoláriumba, mert nem természetes és káros is.

Idióta sógornőm 16 éves korától szolizott szép barna bőre volt, és szép számmal növekedtek az anyajegyei amik elrákosodtak és örült annak hogy kisebb beavatkozással és némi sugárterápiával hosszas fél éves kezelések után ennyivel megúszta.... És most a napfényre sem mehet ki fedetlen bőrrel. Jó nem kell bujkálnia előle csak nem napozhat és strandon is zárt fürdőruhában lehet. Sokszor elég röhejes a hosszú ujjú fürdőruhájában egy szalmakalappal és csak a lábai fedetlenek szinte, de hát beismerte hogy ő cseszte el a bőrét és örül annak hogy nincs túl látványos nyoma.

2017. máj. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy a nagy napon mindenki azzal foglalkozna,hogy Te miért nem szoliztál.Vagy igen?


Ha csinálni akarod akkor magad miatt csináld ne azért mert mások azt mondták.

2017. máj. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Nekünk szalagavatón volt ez, fehér kosztümünk volt, kb 3-an nem mentünk el szoliba a 24 lányból. A többiek narancsszínűek voltak.


Nekem nem tetszik a barna bőr. Ölnék a bőrszínedért.

2017. máj. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Egyik válaszolónak mondom hogy nem mondom hogy annyira feher vagyok mint a csempe, vagy mint egy angol csaj. Átlagos világos bőrszín amire ráerősít a sötétbarna haj és szem kontrasztja.


Hát utolsó, remélem nem lesznek rám megjegyzések hogy miért nem vagyok bronz istennő. Amúgy is sok idő mire én lebarnulok..

2017. máj. 28. 00:28
 8/15 A kérdező kommentje:
Kedves #6 köszönöm a te válaszod is :)
2017. máj. 28. 00:29
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ne.

Én is fehér bőrű vagyok, sok anyajeggyel,barna hajjal, sőt még szeplőim is vannak. Szeptember végén esküdtünk, úgy hogy előtte 3 hétig szakadt az eső.

Én speciel utálom a szolit, irtóra öregíti a bőrt. Másrészt nem ad természetes színt, csak ilyen narancsszínű borzalmat.

De kb mindenki letojta, hogy szoliztam-e előtte vagy sem. Igaz, én nem hófehér, hanem ekkrü színű ruhát választottam, mert a hófehér nekem a fehér bőröm miatt nem áll jól.

Maximum próbálj fokozatosan, naptejjel egy kis természetes színt magadra szedni, strandon vagy teraszon ahol tudsz, mert az még a kedélyednek is jót tesz, de túlzásba nem kell vinni.

Akár 1 óra alatt is tudsz egy kis színt adni a bőrödnek, szerintem semmi értelme olyan természetellenes színt elérni ami nem te vagy...

2017. máj. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, miért mondják. Biztos mert ez a divat. Valahogy én is úgy vagyok vele, hogy nem szeretem még ünnepi díszben sem olyannak mutatni, amilyen nem vagyok. Én szeretnék maradni, persze kicsit "felturbózva", de ha pl. nem szokásom a szolizás és a napot is kerülöm nyáron, akkor nem csak a fehér ruhától ütne el a barnaságom. Pl. nekem egyenes szálú hajam van, sosem szoktam göndöríteni, ezért, sokakkal ellentétben, sem a ballagásomra, esküvőmre vagy egyéb ünnepi alkalomra nem sütögettem be, mert az nem én vagyok.

Ami meg a ruhádat illeti, a fehérnek többféle árnyalata van, van olyan is, ami jól áll világos bőrön.

2017. máj. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!