Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért mondja mindenki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja mindenki hogy sokat kell szoliznom az esküvő előtt?

Figyelt kérdés

Igaz h én nagyon világos bőrű vagyok, de nem akarok olyan lenni amilyen "nem vagyok". Magyarul barnás. Jó igen, szépen mutat egy csinos barna lányon a hófehér ruha (most itt nem a szolikirálylányokra gondolok), de nem hiszem h bármivel is kevesebb lennék bárkinél aki barnább. Én olyan hófehérkés vagyok, sötét haj sötét szem világos bőr. Úgy gondolom nem muszáj mindenképp barnulnom az esküvő miatt. Csak nekem ez úgy fáj hogy ezt mondják, mintha nem lennék jó, vagy meg kéne felelnem az elvárásoknak. Nem hiszem hogy annyira muszáj lenne elütnie a ruhának a bőröm természetes színétől. A szalonban is mondták h szépen lebarnulni, itthon is hogy szolizzak, meg nyaron előtte napozzak. Tenyleg mintha nem lennék jó így. Csak én reagálom túl?


Kb ilyen vagyok

[link]


És erre a 2-3 árnyalat pluszra gondolok:

[link]


2017. máj. 27. 23:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"Hát utolsó, remélem nem lesznek rám megjegyzések hogy miért nem vagyok bronz istennő."

Válassz olyan ruhát, frizurát, megjelenést, ami a lehető legjobban áll neked, amiben, nyálasabban kifejezve "ragyogsz". Akkor úgy fogsz tarolni, hogy senki nem lesz a bőrszíneddel elfoglalva.

2017. máj. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mondták. Tipikus hófehérke színeim vannak. Úgy voltam vele, hogy aki így ismer, annak nagyon fura lenne, ha most ezért változtatnék drasztikusan a színemen. Én nem mentem sehová, fehéren is olyan boldog voltam amilyennek lennie kell. Nem kell senkinek sem megfelelni, csak magadnak. Ha meg 15 év múlva a hófehér lesz a divat, majd rohannak világosítani a bőrükön, mint most az arab és ázsiai nők. Nevetséges!
2017. máj. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük.
2017. máj. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat mind hasznos :)

Utolso elotti, hat ez az, mi majd orulunk az egeszseges bőrünknek, a szolisok pedig csinaljak csak :) en sem akarok megvaltozni egy nap kedveert, hiszen az nem en lennek. Ugyanugy az eros smink es az extrem haj sem. Minden csak szolidan :)

2017. máj. 29. 11:33
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Kik teszik a megjegyzéseket? A hülye nők. Na, ebben abszolút a férfiak pártján állok. Ők úgy vannak vele, hogy eldöntik magukban mi tetszik, mi nem tetszik nekik de nem kommentálják, nem súgnak össze a menyasszony háta mögött. Ezek a hülye kritikák sosem az apóstól, a sógortól meg a vőlegény barátaitól jönnek.


Amúgy személy szerint kik mondják ezt neked? Nem ártana őket felvilágosítani, hogy a szolárium káros, öregíti a bőrt, a rákot azt már nem is mondom, mert az ilyenkor annyira távoli és misztikus, hogy a sok tyúkagyú csak röhög rajta egyet. Ne szolizz és ne napozz direktbe. Az internet tele van a bőrgyógyászok figyelmeztetéseivel, hogy mennyire káros bedőlni ennek a divatnak. Akinek meg a divat előrébb van, mint az egészség és a tudomány, arra nem érdemes túl sok időt pazarolni. Itt egy kis olvasnivaló: [link] Ez nem egy átlagos beauty blog, az írója elkötelezett a tudományos szemlélet mellett.


Örülj a fehér bőrödnek és ne hagyd, hogy a sok jóakaród elvegye az önbizalmadat. Sok boldogságot!

2017. máj. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!