Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen fehérnemű kell esküvőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fehérnemű kell esküvőre pánt nélküli habos-babos ruha alá? Hol lehet olcsón venni? Milyen cipőt és hol vettél/veszel?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 12:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Cipőből nem olcsót vettem, hanem jót: Pesten a Menő Manó cipőboltban ezüsttel hímzett szatén Eva Moon cipőt. Semmi kedvem nem volt egy óra tánc után csillagokat látni csak azért, hogy spórolhassak párezer forintot a cipőn.


Pánt nélküli ruha alá maximum pánt nélküli melltartó kell, de az is csak akkor, ha nagy cicijeid vannak.

2010. máj. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

az olcsó nálam is a fehérneműre vonatkozik... mert nem szeretnék 20ezret adni egy bugyiért és egy melltartóért.

a cipő az más.... legfontosabb a kényelem, és nem elhanyagolható tény az sem, hogy milyen ciki cipőlopáskor egy gagyi kínai...

2010. máj. 27. 13:00
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Szia!


Nekem olyan ruhám volt, ami pánt nélküli, de saját anyagából volt hozzá egy ici-pici spagetti pánt. De elől - eléggé furfangos módon - nagyon csalfa, mély dekoltázsom volt. A szalonban mondták, hogy tesznek bele "melltartót", tull.képp 2 kosarat, és nem kellett alá vennem melltartót.

Az abroncs miatt úgy gondoltam, hogy nem harisnyanadrágot vezsek, mert a wc-re menetelt megnehezítené, hanem combfixet. Be is vált.

Cipőt pedig olyat vettem, ami kényelmes volt annak ellenére, hogy magassarkú, hiszen egész nap abban voltam. Kb 9-10 e Ft-ból kijött. Ja, mindez 2004-es ár! Érdemes úgy venni cipőt, hogy később is tudd használni vagy esetleg el-, átadni.


Üdv!

2010. máj. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok.


A Triumph pántnélküli melltartója csak vagy 6000 ft, későpbb is tudod használni, és még nagy melleknél is jó tartást ad. (Nekem D kosár van...) Hozzá akármilyen fehér bugyit vehetsz, ami megtetszik, még a márkásak se kerülnek 2-3000nél többe.


Rajtam is conbfix volt, pedig februárban esküdtem. Egy pár kb 1200 ft. Vegyél tartalék párat is, ha kiszakadna.

2010. máj. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A 2. vagyok.

Bugyival nem kinlódtam, mivel kell - a babona szerint - valami régi is, így az egy kedvenc kék bugyim volt. :)

Ja, a cipőt pedig be kell járatni, nehogy a nagy napon törje fel a lábad.


Üdv!

2010. máj. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a hasznos válaszokat.

a szalonban amúgy azt mondták, hogy melltartó helyett fűző való a pánt nélküli ruhák alá... augban örülök, ha a ruha rajtam lesz, nem még egy fűző! az alakom jó vékony, és elég nagyok a melleim. 50kg/160cm, 85ös melltartó. már csak ezért sem kell fűző szerintem...

2010. máj. 27. 13:23
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Fűző? Nem tudják ezek, hogy mit beszélnek. A fűző ugyanis ez: [link] Amit a fehérneműboltokban fűző gyanánt árulnak, az semmi. Hogy mitől fűző a fűző? Hát ettől: [link] Ez viszont tök felesleges, ha amúgy is jó alakod van.


Első voltam

2010. máj. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
egy biztos, nem szabad h kikandikáljon a melltartó a ruha alól, nekem a women secretből volt, 7-8 ezer egy melltartó, de rettentő sok fazon van és szerintem előnyösek is....fontos h szép dekoltázst csináljon.....szerintem
2010. máj. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
a szalonban minden hülyeséget kitalálnak, fűző max annak kell akinek össze kell fogni a hurkáit....:)....egyébként egy szép cicifix és valami szexi bugyi, h a férj is örüljön...:)....sok boldogságot
2010. máj. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

szia

én a tescoban vettem F&F pántnélküli melltartót, nagyon jó, kényelmes,jól tart, most is hordom. árára nem emlékszem, kb. 2000 Ft.

cipőm kínai volt, kettőt is vettem, de nagyon szépek.

nekem nem volt pénzem 10 000 Ftos cipőre, melltartóra, de így is szép volt minden:)

2010. máj. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!