Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen fehérnemű kell esküvőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fehérnemű kell esküvőre pánt nélküli habos-babos ruha alá? Hol lehet olcsón venni? Milyen cipőt és hol vettél/veszel?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 12:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Melltartó: az esküvői ruhába bele tudnak varrni "melltartót", nekem is így volt megcsinálva és örülök, hogy ezt a megoldást választottam, mert nagyon kényelmes volt

Cipő: én valami szép alacsony sarkút keresetem és itt találtam az esküvői- és újasszony ruhához is (bár itt nem olcsó) - [link]

2010. máj. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

én itt vettem:

[link]

most látom, hogy hónap végén zárnak, épp kiárusítanak.


én testszínű, pánt nélkülit vettem, így egyátalán nem látszott át a ruhán.

2010. máj. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
57%

Az eskűvő életed egyik legboldogabb napja és Neked a legszebbnek kell lenned!


Költs rá és később nem bánod meg!

2010. máj. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok megint.

Az én cipőm erről a honlapról [link] a 2009-es modellek közül a 8325-ös modell volt. Vidékről, 180 km-ről utaztam érte Pestre, és nem bántam meg sem az időt, sem a pénzt, amit erre forítottam. A pénzt megspóroltuk máshol (pl a dekoron). Egész éjjel táncoltam benne, és nem fájdult meg a lábam, nem törte fel, és még most is gyönyörű.


Ha másra nem is, de egy jó, kényelmes cipőbe invesztálj bele, mert nem mindegy, hogyan érzed magad azon a napon: felszabadult és boldog vagy, vagy másra se tudsz gondolni a sajgó lábadon kívül.


Sok boldogságot!

2010. máj. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!