Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csok miatt esküvő? Mit gondolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csok miatt esküvő? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Én még a szüleimmel élek. A barátom idősebb, önálló. Nemrég lettünk 4 évesek és komolyan gondoljuk mindketten, amúgy is szeretnénk valamikor egybekelni és gyerekeket is szeretnék már most, csak előbb rendesen össze kellene költöznünk.


Most jött egy lehetőség. Egy ismerősünk eladja a szülői házát viszont ő csak szocpolra akarja eladni. Van 2-3 érdeklődő pár de megkérdezett minket is és hagyott gondolkodási időt nekünk. Eleinte tetszett a dolog, hiszen úgyis szeretnénk együtt élni meg összeházasodni, gyereket vállalni viszont utána átgondoltam a dolgokat és furcsán jönne ki ha most emiatt összeházasodnánk. Merthogy ez egy feltétel, házasnak kell lenni. A többi dolgot még nem is érdeklődtük meg.


Egyébként a ház megérné szerintem, jó kis otthont lehetne belőle csinálni. Nem mellesleg szeretnék már én is rendesen önállósodni, év elején töltöm a 21-et. Annyi, hogy 10 év alatt kellene 3 gyereket bevállalnunk. Ha ez a ház meglenne akkor az első gyermekünk már jöhetne is.


Szóval egyedül ez az esküvő téma az ami kissé zavar. Vagy lehet, hogy csak én fújom fel... nem tudom már, talán túlgondoltam hiszen ígyis-úgyis esedékes lenne lassan csak olyan váratlanul jött az egész. Amúgy se szeretnénk nagy esküvőt, csak szűkebb családi-baráti körben.


Ti mit gondoltok erről? Gáz lenne emiatt (is) házasodni ha úgy van (mint írtam, még nem is jártunk utána) vagy túlgondolom?


2017. okt. 8. 17:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, amíg alap dolgokról fogalmad sincs, ne akarjál házasodni!


Ez nem olyan, hogy ha elromlott, megvarrom, vagy max. kidobom.

Persze, kidobhatod, csak akkor már az esetleges gyerek is sérül - vagy, mert váltok vagy mert szar kapcsolatban tengődtök.


Plusz: ha nem jön a három gyerek, mit csinálsz? Honnan lesz 10 millád+kamatok, amit vissza KELL fizess?


És míg nem éltetek együtt, hogy gondoltad, hogy hozzámész?

Exemnél fél év után már jöttek a problémák, amikre együtt lakáskor derül fény - nem, nem a "lehajtja a wctetőt", annél "kicsit" súlyosabbak.

2017. okt. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

És 21 évesen nem vagy felnőtt, csak egy nagyra nőtt gyerek, akinek FOGALMA NINCS a világról!


Az, hogy melózol meg eltartod magad, nagy cucc, nyolc általánossal is sikerül.

2017. okt. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken azért más a helyzet, mint Pesten és nem mindenkinek az az életcélja, hogy diplomája legyen! Ennek ellenére úgy gondolom, hogy a CSOK miatt semmiképp ne házasodjatok, vegyetek házat és ígérjetek be gyereket! Hidd el nem olyan kedvezőek a feltételek, mint ahogy az első hallásra hangzik! Ássátok mélyebre magatokat a témában az segít dönteni!
2017. okt. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!