Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Felétek divat a 2 lakodalom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felétek divat a 2 lakodalom? (fiús-lányos) Melyiket válasszam, a templomit vagy a polgárit?

Figyelt kérdés

Erre felénk divat,(nagy lakodalmaknál) az egyiken a vőlegény rokonai+barátai vannak ott, a másikon a menyasszonyé.

a menyasszony


2010. jún. 7. 11:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%

Nem is hallottam még 2 lakodalomról, csak alakodalom előtti legénybúcsúról.

Templomit szerintem az csináljon,akinek jelent valamit, ha nem hívő tart templomi esküvőt én azt álszent dolognak tartom, és nem tudom hogyan fogadhat meg valaki dolgokat (esküdhet meg rá), amikben nem hisz,amit eszében sincs megtartani.

2010. jún. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
55%
Én a templomit választanám. Melyik lesz előbb: Mert a polgári után olyan fura, hogy a templomba az apuka oldalán vonul a menyasszony (aki tulajdonképpen már feleség.
2010. jún. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%

hát én ugy tudom hogy a 2 helyen tartott lakodalom szabolcsban szokás...te is szabolcsi vagy ugye?

egyik rokonomnak a sógórnőjének igy volt tavaly nyáron a lakodalma...én párom is szabolcsi de mi ezt hülyeségnek tartjuk..

2010. jún. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%
Ha amúgy nem vagy vallásos, akkor a polgárit.
2010. jún. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Azt nem tudom, melyiket válaszd, mert templomi lakodalmat még nem láttam.
2010. jún. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
:) Igazad van utolsó, gondolom a kérdező az esküvőre gondolt.
2010. jún. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
65%

Én nem hallotam még ezt a szokást!

És én templomi esküvőt mindenképen szeretnék!

2010. jún. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

bács-kiskun megyében élünk.

bocsi, igen esküvőt akartam írni, nem lakodalmat:D

2010. jún. 7. 12:18
 9/25 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Én a Balaton mellett lakom, mi nemrég voltunk kettőben, mert az én rokonom ide valósi a feleségé pedig alföldi. így itt volt a templomi ott pedig a polgári, két lakodalommal.
2010. jún. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%
Én szabolcsi vagyok, de én még nem hallottam két lakodolomról itt.
2010. jún. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!