Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Felétek divat a 2 lakodalom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felétek divat a 2 lakodalom? (fiús-lányos) Melyiket válasszam, a templomit vagy a polgárit?

Figyelt kérdés

Erre felénk divat,(nagy lakodalmaknál) az egyiken a vőlegény rokonai+barátai vannak ott, a másikon a menyasszonyé.

a menyasszony


2010. jún. 7. 11:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
76%
Mi is azok vagyunk:-)Nálunk egy lagzi volt, igaz csak 110 fővel.Nos,ha ilyen nagy a násznép, én a 2 lakodalomra szavaznék, ha anyagilag is belefér miért ne:-)Templomi esküvő is volt,sztem az az igazi.A polgári csak adminisztráció egy kis körítéssel:-)Bocs ha valakit megsértettem, gondolom ők fordítva gondolják...
2010. jún. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
67%
Ja, és nem került 1,4 millába szerencsére....
2010. jún. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

ma 09:20 Vidéken nem kerül ennyibe egy lakodalom szerencsére, és mifelénk például a koszorúslányok ruháit sem szokás fizetni, sem nagyon beleszólni a kiválasztásba, mindenki magának intézi. A megye egyes részein (Ormánság) divat az ilyen több száz fős esküvő, mi a megye északi részein lakunk nálunk csak 100-120-an lesznek.

Kérdező: én nem vagyok vallásos, és nekünk nem is lesz templomi (bár a nagymamám ezt nehezen viseli, de akkor sem fogok ott is megesküdni amikor az egészbe nem hiszek), de szerintem azt válaszd, de csak ha tényleg vallásos vagy, ne mások miatt.

tegnap 20:47 vagyok (Baranya megye)

2010. jún. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
51%

Arra nem gondoltatok, hogy a költségeket arányosan osszátok meg? :D Hogy ne legyen sértődés? Tudod, 350:420 arányban...

Egyébként te kérdezted a véleményünket. A többit meg majd megtapasztalod.

2010. jún. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, nekem fontos a templomi, vallásos vagyok, egyébként meg ennyi ember nem férne el egyszerre a faluházban:)
2010. jún. 16. 14:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!