Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lehet még hinni a házasságban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még hinni a házasságban, "érdemes" függni valakitől ilyen szinten a mai világban?

Figyelt kérdés

Én is elváltam, a mai világban mondhatom h természetesen....sajna már az a meglepő ha valaki boldog, főleg arra gondolok h tényleg boldog nem csak hiszi, mondja. A házasság egy kötelék lelki és anyagi függést is jelent. Szerettem a férjemet aztán kiderültek dolgok,h kissé naív voltam, de akkor már feladtam az egyedüálló életem, gyereket szültem, belemásztam egy hitelbe. Mondhatni a padlóra kerültem egy gyerekkel és innen nehéz felállni, persze fiatal vagyok, tele tervekkel tehát nem lehetetlen, viszont anyagilag szinte megint a nulláról indulok egy gyerekkel. Szeretnék egyszer boldog lenni, de én úgy látom h a házasság intézménye nem működik. A férjem mellett szerettem volna megvalósítani magam, egyetemi továbbképzés, saját vállalkozás.....de valahogy ezek egy feleségnek sosem jönnek össze....ebben a régi modelt követi a világ, feleség dolga a takarítás gyereknevelés, ha ennél többet akar, akkor egy karrierista p@csa.....pedig a mai világ más, miért nem modernizálódtak a házasságok? mindenhol házassági szerződésekről hallunk, ami végülis szörnyű, mert már az elején megfordul a fejünkben h vége lesz, ha csak "biztonsági" gondolat szinten is.....

Persze van bennem egy adag csalódottság is, de nem hiszem h csak ezért látom így.


2010. jún. 7. 13:35
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
az tiszta sor h rossz embert választottam, de én úgy látom h a mai világ nem kedvez az együttélés semmilyen formájának.....10 kapcsolatból egy működik a környezetemben
2010. jún. 8. 14:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!