Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Bibliát adni nászajándékba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bibliát adni nászajándékba milyen ötlet?

Figyelt kérdés
Én hívő vagyok, egy unokatestvérem nem vallásgyakorló, de szeretnék neki az esküvőjére Bibliát adni. Mennyire rossz, vagy jó ötlet.

2018. márc. 17. 10:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jó ötlet.
2018. márc. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Ne, ha nem vallásos nem jó ötlet, én se vagyok az, ez kb olyan mintha az esküvődre egy vegán haverod vegán receptkönyvet adna miközben te imádod a húst.
2018. márc. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Eléggé... keresztényi.
2018. márc. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Noren1989 ***** válasza:
100%

Tehàt, én szeretem a csokitortàt, a rokonom nem. Mit veszek neki nàszajàndékba? Plàne, hogy csokitortàt, vazze.


Eszednél vagy?

2018. márc. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 omba ***** válasza:
100%

Mennyire örülnél Marx: A tőke c. opuszának, nászajándékként?

Hívőnek meg azért cinkes, mert hát nyilván neki is van, szóval, ha valami extra érdekes, szép, vagy nagyon régi példányt találnál, de ezt felejtsd el.

2018. márc. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%
Idióta vagy. Ez az ajándék rólad szól, nem róluk. Meg alapból bármilyen könyvet adni esküvőre? Ez egy átlag karácsonyi ajándéknak oké, de ilyen alkalomra nem illik. Vallásos emberként nem vagy túlságosan tisztában az egyik szentség körüli szokásokkal.
2018. márc. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
A nászajándék mondandója szerintem az kéne legyen, hogy gratulálok, sok sikert a közös életetekhez. Egy Biblia inkább azt sugallná, ha nem hívőnek adsz egyet, hogy ideje elgondolkodnod néhány dolgon. Ha nászajándékba adsz Bibliát, esetleg azt akarod mondani, hogy nem jó partnert választott a tanítások szerint...? Ha szeretnél neki adni egyet, tedd, de ne az esküvőnél.
2018. márc. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Költőnő? ***** válasza:
100%
Ne.
2018. márc. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se. Én sem vagyok vallásos nem is érdekel a biblia ha kapnék egyet ajándékba sosem olvasnám el akkor sem sőt vagy elteszem hogy sose találjam meg vagy oda adom valakinek akit érdekel.
2018. márc. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha hivo,van bibliaja,ha nem az,nem lesz ra szuksege.Olyat adj aminek ok orulnenek,nem olyat ami rad emlekezteti. Egy polcon.Valahol hatul. Es neha letorli rola a port.
2018. márc. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!