Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Bibliát adni nászajándékba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bibliát adni nászajándékba milyen ötlet?

Figyelt kérdés
Én hívő vagyok, egy unokatestvérem nem vallásgyakorló, de szeretnék neki az esküvőjére Bibliát adni. Mennyire rossz, vagy jó ötlet.

2018. márc. 17. 10:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Bibliát még vallásosnak sem adunk nászajándékba, elsőáldozásra, bérmálásra lehet ez jó ajándék, de nászajándéknak nem. Egy vallásosnak, mire esküvőre kerül a sor, valószínűleg ott van a polcán, aki meg nem hívő, nem vallásgyakorló, annak a lehető legrosszabb ötlet.
2018. márc. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz ötlet
2018. márc. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
92%
Pénzkidobás. Én nagyon ellene vagyok a porfogók ajándékozásának, ebből pedig csak az lenne. Semmi értelme. Ha mindenképpen tárgyi ajándékot akarsz adni, akkor kérdezd meg van-e kívánságlistájuk, ha nincs akkor meg berakod a rászánt pénzt egy borítékba és csókolom.
2018. márc. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
69%
Én azonnal visszaadnám ott, mindenki előtt.
2018. márc. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
91%

Én az a fajta ateista vagyok aki szívesen elolvasná egyszer a Bibliát. Még nem volt rá alkalmam, de ha nem is szent könyvnek, mivel Istenben nem hiszek, de kulturális lenyomatnak érdekes lehet, megismerni a vallást amiben az ország jelentős része nevelkedett. Ha mondjuk valami ünnepre kapnék egy példányt egy olyan embertől akivel ezt megosztottam, annak még örülnék is.


Viszont ha az esküvőmön adna egy hívő nászajándékként, azt célzásnak, és ebből következően sértésnek fognám fel. Vissza nem adnám, mert ennél konfliktuskerülőbb vagyok, főleg nagy napokon, de megjegyezném hogy az illetővel innentől a minimálisan kötelező számú érintkezésre szorítkozzak.

2018. márc. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
88%

#15: detto. Ateista vagyok, de sokat olvastam a kulturalis hatter miatt.

Neten letoltheto, ha erdekekel, jol rendezett formaban.


Viszont ha en ilyent kapnek naszajandekba, balhet nem rendeznek, de a kerdezot a hazalo hitteritok szintjere tennem, illetve az alapveto illemet sem ismerok koze.

2018. márc. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
70%
Nem jó ötlet. Főleg, hogy nem vallásgyakorló, így pláne.
2018. márc. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tenném. A nászajándék nem vallástérítésre való. Főleg ha nem hívő vagy nem vallásgyakorló az illető. Inkább adj neki olyat, aminek tényleg hasznát veszi és szereti a saját szemszögéből is.
2018. márc. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Rossz. Inkább keresztelőre való ajándék.
2018. márc. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!