Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti meghívnátok egy unokatestvé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meghívnátok egy unokatestvért, aki nem hajlandó köszönni, elfordul az utcán?

Figyelt kérdés

Apukám öccsének családjáról lenne szó..a gyerekei már 20 évesel elmúltak,tehát külön élnek a szülői háztól,2nek családja is van már.

Apukám öccse,a felesége és 2 gyerekük számít 1 háztartásnak,őket meghívtuk a lagzira,úgy gondoltam mivel a 2 lánykája tőlem elfordul az utcán és nem képes köszönni nem kell,hogy részt vegyen...így szrkavaró nagyanyám előállt azzal,hogy kedves menyéhez vigyem el a lánykák meghívóját is..hisz mégis rokonom és nem tehetem meg,hogy nem hívom el...apám miatt,hogy ne legyen harag úgy gondoltam ok...ez a max...

Tegnap közölte velem a kaki kavaró nagyika,higy azt üzeni a menye,hogy mit képzelek én magamról,vigyem mindenkinek házhoz a meghívót...

Ekkor feltettem a kérdést...Ti normálisak vagytok???

Elfordul az utcán...és még én menjek házhoz,hogy ugyan..jöjjön már el..

Ha így lenne sem jönnének el,azt sem tudjuk miért haragszanak...nagyamyánknak sem köszönnek,mégis őket védik..

Ha nem viszem a meghívót házhoz,akkor az egész bagázsuk otthon marad és apáméo megharagszanak..

Ki mit tenne ?


2018. ápr. 3. 15:58
 1/7 A kérdező kommentje:

Feltettem a kérdést nagyikának,hogy mégis hogy v8gyem házhoz..azt sem tudom hol laknak..be sem engednének..

Mire hangzott a válasz...hát addig csak beenged...

Nem is akarok odamenni ilyen emberel közé...de azt sem akarom h letámadjon az egész család apám részéről,hogy mit képzelek...de azt gindokom nekem és a páromnak kellene eldöntenie ki jöjjön és ki ne...

2018. ápr. 3. 16:00
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem. olyat sose hívnék meg akit nem ismerek vagy akit nem kedvelek. ez a ti napotok, nem kell hogy bárki elrontsa, ha valakinek nem tetszik hogy nem hívod meg akkor neki se kell jönni, ilyen egyszerű.
2018. ápr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha emiatt vki pampog, őt sem hívom akkor meg.
2018. ápr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Na,pont ezért nem hiányozna az esküvőmre az egész pereputtyom!

Nagyanyámnak is megmondanám,hogy ha ez így nem tetszik, nem kötelező jönni.A kuzinékat végképp nem hívnám meg.

2018. ápr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dehogy hívnàm meg! Ha meg valakinek ez nem tetszik nem kötelező eljönni!
2018. ápr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Édesapáddal jó a kapcsolatod? Ha igen, akkor az számítson, hogy ő mit gondol. Én részemről POSTÁN elküldeném a meghívókat az illem kedvéért maximum, aztán ha nem jönnek, arról nem én tehetek. Ha apukádnak fontos, hogy ott legyenek, akkor beszélje meg ő velük, ha jó a kapcsolatod vele, akkor megértheti, hogy nem fogsz nekik ugrálni, ha le se sz...nak általában.


Őszintén szólva, én nem hívtam meg azt a rokonomat, akinek a jelenlétét kellemetlennek éreztem volna az esküvőmön, igaz, hogy nálunk ezt senki nem is kifogásolta.

2018. ápr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem mondanám rossznak,felhőtlennek sem.

Postán nem küldhetem azt mondta az anyjuk akkor biztos nem jönnek el sem a lányai sem az ő családja..hát akkor sajnálom..mondtam apámnak,hogy akkor max a kapuba odaadom a kezükbe és ennyi..azt mondta az megfelel....

2018. ápr. 6. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!