Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezüst gyűrűvel összeházasodni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezüst gyűrűvel összeházasodni?

Figyelt kérdés

[link]

hasonló gyűrűt vennénk.Szerintetek megteszi ez vagy sem?Anyagiak miatt nem telik arany gyűrűre sajnos.De szeretnénk összeházasodni.


2010. jún. 13. 21:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
ha neked jó a párodnak jó akkor bátran.
2010. jún. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
csinosak, de rohadt drágák
2010. jún. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép!Nem a gyűrű fog összetartani titeket. Legyetek nagyon boldogok, az a lényeg. A többi csak külsőség.
2010. jún. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szép, és pl én személy szerint sokkal jobban szeretem az ezüstöt mint az aranyat. De egyebként úgyis az számít, hogy szeretitek egymást!


Nagyon nagyon sok boldogságot Nektek:))

2010. jún. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
persze, h megteszi. Nekem rengeteg ezust gyurum van, senki sem mondana meg, h nem feherarany. egyebkent en szandekosan ezustot veszek, mert gyonyoru darabokat kapok azert a penzert amin feheraranyat meg se mutatjak.
2010. jún. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
100%
Szerintem semmi rossz nincs abban, ha ezüst gyűrűvel házasodtok össze.Főleg ha tetszik és főleg ha erre telik most. És később is le lehet cserélni a karikagyűrűt, ha akarjátok. Egyébként szép a gyűrű :) Házasodjatok össze és legyetek nagyon boldogok! Nem a gyűrűn múlik...
2010. jún. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk még csak eljegyzés volt,de nekünk is ezüstgyűrűnk van.Mindig tervezgetjük,hogy kicseréljük aranyra,de nem ez a legfontosabb.Majd egyszer.
2010. jún. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát, valóban szép, nem tudom az arany árát, de ez is elég húzós. Viszont nagyon sokan fémallergiásak, azok orvosi fémből készült karikagyűrűvel házasodnak. Azok is gyönyörűek, és a gyűrű jelkép, nem azt tart titeket össze, hanem a szerelem, szeretet. Sokan gyűrűt tetováltatnak az ujjukra, nekem az is tetszik, ha profi készíti. Na, az örök darab:-)

Nagyon sok boldogságot!!!

2010. jún. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek az elözö válaszadókkal. Tényleg nagyon szép! Nem a gyürü anyaga a lényeg, hiszen csak egy tárgy, hanem a jelentése. Nekünk is ezüst a karikagyürünk. Méghozzá a régi, az elsö, amit akkor vettünk mikor tényleg nem volt pénzünk. A szívemhez így is közelebb áll mint bármilyen arany vagy csicsás gyémánt.

Vegyétek csak meg és sok boldogságot!:)

22/L

2010. jún. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Én simán inkább ezt választanám,mint az aranyat,nagyon tetszenek.

Amúgy lehet én vagyok a hülye, de 8-10 ezer forint körüli árak vannak,szerintem egy olyan dologért,amit jobb eetben egész életedben viselni fogsz egyáltalán nem drága...Egyszeri befektetés...

2010. jún. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!