Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezüst gyűrűvel összeházasodni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezüst gyűrűvel összeházasodni?

Figyelt kérdés

[link]

hasonló gyűrűt vennénk.Szerintetek megteszi ez vagy sem?Anyagiak miatt nem telik arany gyűrűre sajnos.De szeretnénk összeházasodni.


2010. jún. 13. 21:20
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Jegygyűrű formájuk van, és akár fehérarany is lehetne, csak nekik kell tudniuk, hogy nem az, egy idegen ránéz tutira tudná, hogy az bizony jegygyűrű.

Az emberek többsége nem hordja, én sem tenném, a szüleim se hordják, a nagyszüleim sem, csak azért, hogy az idegenek lássák, hogy férjnél vagyok, holott minden ékszer a kezemen iszonyúan irritál. Szerintem ez egy olyan dolog, hogy nyugodtan elhagyható.

2010. jún. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
57%

Hát nem tudom utolsó..

Szerintem,ha azon az ujjadon viseled,igenis jelzés értékű...

Nézegettem még az oldalt,nem csak,amit a kérdező belinkelt,szinte teljesen ugyanúgy kinéző fehérarany gyűrűk,10szer annyiba kerülnek...(az ugyebár arany..)Nem hinném,hogy az ezüst karikagyűrű nem közvetítene semmit a világnak...

2010. jún. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
bocs, utolsó előtti:)
2010. jún. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
Szia! Mi is vaciláltunk az ezüstön, és végül úgy döntöttünk az lesz. Nem csak anyagi megfontolásból, nem szeretem az aranyat. Szerintem a karikagyűrűgyártó nem drága, mi körbejártuk ezt a kérdést, és mellette döntöttünk. Szép modellek, elérhető áron. Sok sikert a házassághoz!
2010. jún. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

nekünk is ezüst volt, senki nem nézte,hidd el, nem ezen múlik:)

Sok boldogságot:)

2010. jún. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat véleményeket!

Eddig én is úgy gondoltam hogy csak az arany gyűrű az eljegyzési.De most ezt amit linkeltem,én ha nem tudom hogy ezüst rá se jöttem volna max az árából:)

Holnap megyünk az ékszerboltokba remélem ott is találunk hasonló szépet mert akkor meg vesszük.

Várom a további véleményeket.

2010. jún. 14. 07:46
 27/30 anonim ***** válasza:
Nagyon szépek a gyűrűk.Az anyaga pedig nem számít.Ha fából faragnátok, azt kellene felhúzni, akkor annak a jelentése lenne , hogy "vele akarom leélni az életem".Sok boldogságot kívánok nektek.
2010. jún. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

szia!nem hordok semmilyen ékszert.az arany kifejezetten nem tetszik.a párom sem hord.amikor odáig jutottunk,megvolt a helye minden fillérnek.eldöntöttük,hogy ezüst lesz.nézelődtünk sok helyen,valahogy nem ragadott meg egyik sem.egyszer elmentünk egy nagyon kis ékszerműhely előtt,megláttam a kirakatban egy gyűrűt,amibe rögtön beleszerettem.a páromnak is tetszett,bár ő a munkahelyén nem hordhatja.

bementünk,mondtuk,hogy azt a párat szeretnénk.a méret is jó volt.600 forintba került darabja.hát ezen sokkot kaptunk.azóta is az van meg.imádjuk egymást.lesz.m,ki mit gondolt...

2010. jún. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Szépek, ne aggódj! Nagymamáméknak nem volt gyűrűjük,mert konkrétan egy fillérük sem volt, mégis a mai napig együtt vannak :-)
2010. jún. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Nagyon tetszik, és nekem is szebb az ezüst mint az arany, de sajna 3 nap alatt minden ezüst tárgy fekete rajtam, így arany lett. Ha hordani szeretnétek, és amúgy nem hordtok most ezüstöt, először próbáljátok ki, hogy bír-e titeket az ezüst:)
2010. jún. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!