Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezüst gyűrűvel összeházasodni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezüst gyűrűvel összeházasodni?

Figyelt kérdés

[link]

hasonló gyűrűt vennénk.Szerintetek megteszi ez vagy sem?Anyagiak miatt nem telik arany gyűrűre sajnos.De szeretnénk összeházasodni.


2010. jún. 13. 21:20
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősömék is most készülnek házasodni júliusban útban van a baba és most arra költeni fontosabb meg hát lakást is vettek. Szerintem nincs ebben gond a lényeg h szeressék egymást egy ezüst gyűrű is kibír 50-60 évet:D Egy másik ismerősömnek pedig tavaly volt 15. házassági évfordulója 15 éve nekik is csak ezüstre futotta most azonban vettek egy pár gyönyörű arany gyűrűt és egy templomi szertartás alatt felhúzták azt. szóval a lényeg a boldogság és hogy sokáig együtt legyetek
2010. jún. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép gyűrűt választottatok.
2010. jún. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Szia! :) Nagyon szép! Nekünk pont innen lesz 1-2 hét múlva! :D
2010. jún. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szépek, hajrá! :)

Akik azt írják, hogy drága nem értem hogy hol élnek!?!?!?! Ha lemész a boltba bevásárolni és csak alapélelmiszert és alap tisztasági csomagot veszel, mondjuk egy 4 fős család a legalsó hangon kb 8-10 ezer Ft-ért bevásárol hetente. Legalábbis Bp-i árakon biztos. Tehát, hogy mi a drága az egy elég relatív fogalom, mindenestre egy nemesfémből készült ékszer, ráadásul 2 darab amit egy életen át fog valaki viselni, 10 ezer Forintért nem drága. Maximum azt lehet mondani, hogy valaki nem engedheti meg magának. Na pl. a benzin, az már objektíve dárga!

2010. jún. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
67%
én írtam, hogy drága, nálunk 10 ezer a fél havi kajapénz, nem a hétvégi bevásárlás...és sajnos az ezüst nem olyan ötvözet, ami nem kopna, akármennyibe kerül is...
2010. jún. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jobban tetszenek az ezüstök mint az arany,nem tudom miért.A páromnak meg az arany.
2010. jún. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon szépek! miért ne lehetne ezüst? van, aki az ezüstöt szereti. egyébként pár éve nagyon trendik az acél ékszerek is (arany árban), van aki karikagyűrűnek is olyat választ. az a lényeg, hogy nektek tetszen!
2010. jún. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Utáljuk az aranyat, így csak fehéraranyat vagy ezüstöt vennénk, de mivel gyűrűt nem hord egyikünk sem, ezért valószínű inkább az ezüst. Amúgy egyáltalán nem drága, ilyen nagy strasszos bizsu gyűrűk 3-4 ezer forintba kerülnek, barátnőm vett egy hónap alatt lekopott. Havi bevásárlás nálunk 60-80ezer 4 főre, és vidéken, nem tudom, hogy lehet sokkal kevesebből megúszni a dolgot.
2010. jún. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nagyon szépek ezek a gyűrűk.
2010. jún. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
20%

Ezzel csak az a gond, hogy a házassági gyűrűnek jelzés értéke van: foglalt vagyok.

Ahogy régen bekötötték a lányok fejét, stb.

Meg ahogy most bejelölöd az iwiwen, hogy kapcsolatban.

Valami ilyesmi a jeggyűrű: jelzés a világ felé, hogy én már valakihez tartozom. Egyfajta védelem, kevesebb udvarló, kevesebb kísértés, kevesebb flört...Nem egy haszontalan dolog.

Ha ezüst, akkor ezt a funkcióját elveszíti. Senki nem tudja majd a kezed alapján, hogy már másé.

Te tudni fogod és a párod is, de a világ nem. Pedig ez a szép benne.


Amúgy iwiwen én nem jelölöm be, és az ezüstöt jobban szeretem.

2010. jún. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!