Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Voltál már rosszul sikerült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már rosszul sikerült legény/lánybúcsúba? Mi volt az oka hogy rossz volt?

Figyelt kérdés
2018. máj. 14. 12:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
sajátom. Egyik barátnőm sem ért rá, mindnek volt fontosabb dolga, így végül a legjobb barátnőm és a párja meg én volt a "lánybúcsú". Iszonyatosan rosszul esett. Igaz, hogy inkább fiúk a barátaim akkor is és most is.
2018. máj. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
86%
9-es: azért az ara alaptermészetét ILLETT VOLNA ismerniük a legjobb barátnőknek.
2018. máj. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
14%

#8-10:

Ismertük az alaptermészetét, és előzetesen beszéltünk is vele erről, hogy mi fér bele, mi nem. (Maga a lánybúcsú meglepi volt, de lánykérés után barátnők között nyilván szóba került.)

Tehát a feladatok között nem volt sem perverz, sem megalázó, sem olyan, ami arra épít, hogy flörtöljön a menyasszony idegenekkel.

A petrezselyem árulás speciel az egyik legtipikusabb, hagyományosabb feladat, eszünkbe nem jutott, hogy ő ettől csövinéninek fogja érezni magát, aki koldul...

(Én speciel introvertáltabb vagyok nála, de szerintem nincs ebben semmi rossz.)


Nyilván, elszúrtuk, de ez olyan, amin utólag már nem lehet változtatni. Azért nem volt teljesen tönkretett az este.

2018. máj. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
80%

Előző, akkor annyira pedig nem lehetsz introvertált. Átlag ember agyf!szt kap, ha idegen embereket kell megszólítania.

Különben is, ez az introvertált szó már annyira elcsépelt, és "trendi", kb. már mindenki ezt képzeli magáról, mert ez olyan divatos. Ő introvertált, te még introvertáltabb, de azért te vígan szólítgatnál le embereket petrezselyemmel a körúton, ez vicces.

2018. máj. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!