Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi együttlét után hívnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi együttlét után hívnátok meg a barátnőtöket az esküvőre? Elötte mennyi idővel illik neki szólni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 9. 19:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%

mármint a kettőtök esküvőjére?

jó megfogalmazás.

2018. júl. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Barátom esküvöjére.

8 hónapja vagyunk együtt.

2018. júl. 9. 19:44
 3/25 anonim ***** válasza:
70%
Az exemmel 1 hónapja voltam együtt, mikor meghívott a nagybátyja esküvőjére...
2018. júl. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
70%
Mostani párommal 2 hónapja voltunk együtt, mikor meghívtam az unokatesóm esküvőjére.
2018. júl. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
8 hónap után illik, amint megtudod szólhatsz is. Gondolom ismerik már a barátnőd, szóval az sem lehet gond.
2018. júl. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Nem még nem ismerik.

A csaj mindig hisztizik, hogy miért nem mutatom be őket, de miért nem elég neki, hogy facebook-on kapcsolatba vagyok?

2018. júl. 10. 05:29
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

"A csaj mindig hisztizik, hogy miért nem mutatom be őket, de miért nem elég neki, hogy facebook-on kapcsolatba vagyok?"

Miért nem vállalod fel társaságban, barátok, rokonok előtt? Szégyelled tán...?

8 hónap együttlét után már bőven itt az ideje, különben nem tűnik túl komoly kapcsolatnak (nem, a facebooktól nem lesz az).

2018. júl. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak igaza van.

Ha komolyan gondoljátok mindketten a kapcsolatot akkor akár második héten is.

Ha el akarod hívni, akkor minél előbb onnantól, hogy tudod mikor lesz / kaptál meghívót.

Boldog életet!

2018. júl. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Kapcsolattól is függ. A családomban egy pasi 1,5 éve dugogat egy csajt, de nem hozza el az unokahúga esküvőjére, mert az csak dugópajti, 1,5 év után is.
2018. júl. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
6#.nem való neked kapcsolat.... Maximum szexkapcsolat. Miért nem keresel inkább egy olyan csajt? Ő nem fog hisztizni, hogy mutasd be....
2018. júl. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!