Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi együttlét után hívnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi együttlét után hívnátok meg a barátnőtöket az esküvőre? Elötte mennyi idővel illik neki szólni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 9. 19:39
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

3 hét múlva lesz az esküvö.

Már hisztizik hogy ő is akar jönni...

Minek? Nem ismer senkit. Sok ismeretlen között. De megfenyegetett hogyha nem viszem el akkor szakít.

De már ciki szólni, hogy viszek plusz egy főt....

2018. júl. 10. 12:20
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

"Nem ismer senkit." => 8 hónap alatt nem voltál képes bemutatni, így ez a te hibád, hogy nem ismer senkit.

És nem most kéne szólni, hogy viszel plusz 1 főt... Másfél hónappal ezelőtt, mikor fél éve voltatok együtt, is simán szólhattál volna.

Nem szereted, nem vállalod fel, minek vagy vele?

2018. júl. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Mert nagyon jó az ágyba 😁

Van már egy gyereke. Nem akarom azt is vinni. Azt sem hogyha megtudják a haverok, hogy gyerekes növel vagyok együtt akkor cikiznek.

Eddig tűrte a nő is de ha most nem viszem el akkor borul a bili....

Én már ismerem a rokonságát, barátait. Ha nem lenne gyereke komolyan is venném. De így....

2018. júl. 10. 13:02
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kár volt vele összejönni.

Tedd félre az önzőséged, és szakíts vele, add meg neki a lehetőséget egy normális kapcsolatra, normális életre, joga van hozzá.

(Voltam egyedülálló anya, voltak kapcsolataim, az ilyen, mint te, kevesebb, mint 3 hónap után repült, mint a győzelmi zászló...)

2018. júl. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, megtudja minél előbb, mekkora gerinctelen suttyó vagy, és kivág a fenébe.
2018. júl. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

"De megfenyegetett hogyha nem viszem el akkor szakít."

Na, remélem így fog tenni.

De ha kicsit gerincesebb lennél, akkor normálisan leülnél vele és békében válnátok el, ha már annyira sem vagy képes, hogy a látszatát mutatnád egy érett párkapcsolatnak.

2018. júl. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

De miért olyan fontos ez?!

Egy esküvő. Nem ismer senkit. Nincs közeli kapcsolata rajtam kivül senkivel. Anyagilag is többet kellene adni....és egész este csak őt babusgassam ahelyett hogy élvezném a bulit?

2018. júl. 10. 17:24
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem konkrétan az esküvő a főgond, mondhatjuk, hogy az már csak a hab a tortán... Az egész kapcsolathoz, az állítólagos barátnődhöz való hozzáállásod a probléma úgy általánosságban.
2018. júl. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Ráterelődőt a szó az esküvöre. Probáltam hárítani de nem hagyja magát.

Kidobott. Felajánlottam, hogy elviszem akkor szólok haveromnak de már így nem akar eljönni.

Mit tegyek?!

2018. júl. 11. 20:50
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
A lehető legcélszerűbb dolgot tette. Mit tegyél? Semmit, dőlj hátra, és várd a nagy napot, ahol nyugdtan, felszabadultan bulizhatsz majd, és nem kell babusgatnod senkit.
2018. júl. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!