Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi együttlét után hívnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi együttlét után hívnátok meg a barátnőtöket az esküvőre? Elötte mennyi idővel illik neki szólni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 9. 19:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemelted. Végre egy határozott nő. Sokkal jobban jár nélküled ez a nő, talán esélye lesz egy olyan kapcsolatra, ahol tisztelik, szeretik.
2018. júl. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
TE micsoda gyökér vagy! Jól tette, hogy kidobott, remélem, ki is tart mellette!
2018. júl. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
A férjemmel 2 hónapja jàrtunk együtt mikor a tesója férjhez ment. Kb 2 hete jàrtunk mikor kiderült szàmomra, hogy neki természetes volt hogy elkísérem. Tudtam az esküvőről de eszembe se jutott hogy ennyi idő utàn ilyen eseményre el akarna vinni. Addigra egyébként màr a szűk csalàdot ismertem, csak a nagymamàval talàlkoztam konkrétan az esküvői vacsin.
2018. júl. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagyot néztem, amíg végigolvastam a válaszokat...

Kérdező, most komolyan, nincs egy másik nő szted a környezetedben, aki jó az ágyban, és mondjuk megelégszik azzal, hogy ürítőedény legyen? Dehogynem. Akkor meg miért hülyítettél egy nőt? Jól tette, hogy lelépett, mert nem vállaltad fel senki előtt és csak dugásra tartottad. Keress mást (lehet, ahhoz picit több energiát kell befektetned, de ne legyél már egy lusta here).

2018. júl. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Hu de durva! 8 honap utan meg nincs bemutatva senkinek szegeny csaj, es hisztisnek van nyilvanitva. Jobb ha a csaj menekul. Remelem mar elmenekult. En mikor 8 honapja voltam a ferjemmel, mar a jegyese voltam...
2019. szept. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!