Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan közöljük ezt a vendégek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közöljük ezt a vendégekkel?

Figyelt kérdés
Valamilyen személyes jellegű ajándékon kívül másra nem tartunk igényt, de szeretnénk pénzt gyűjteni (menyasszonytánccal is), amit odaadnánk alapítványoknak.
2010. jún. 19. 21:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%
én egyszerűen ráirnám a meghívóra
2010. jún. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ez egy teljesen egyszerű helyzet!:) Csak simán őszintén közöljétek,hogy nem szeretnétek ha vennének bármilyen ajándékot,de ha úgy érzik szeretnének mégis adni valamit,akkor xy alapítványnak gyűjtötök pénzt... Hidd el még örülni is fog a nagy többség,hogy nem kell ajándékon agyalniuk! :)

Mi nem olyan régen voltunk a barátnőmék esküvőjén,ők is pénzt kértek ajándékok helyett,szerintem nincs ezzel semmi gond,legalább oda került és azt vettek belőle amit ők szerettek volna,nem pedig felesleges dolgokat.

2010. jún. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
98%
hát vhogy ez olyan... inkább adakozz az alapítványoknak amúgy is, de a menyasszonytáncnál összegyűlt összeg a vendégektől a párnak szól...tegyétek félre a gyereknek stb...
2010. jún. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
91%

Lehet lepontozni meg bunkózni,de egy lagzi nem arra való hogy adományokat gyűjtsetek...

Szerintem...

2010. jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%

utolsó én is ezt akartam mondani...de gondoltam én vagyok a helikopter:-S



Én spec. ha valamit adnék azt az ifjú párnak adnám és nem egy alapítványnak...valahol kicsit faramucidás a helyzet



bocs az offért

2010. jún. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
21.43-as Zöldkéz,ha lehetne sok.
2010. jún. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
65%

Valami ilyesmit írnék a meghívóra:

Nem várunk ajándékot,de ha valaki mégis hozni akar,csak apróságot hozzon. A menyasszony táncra kapott pénzt jótékony célra fordítjuk majd.

A helyetekben nem alapítványnak adnám a pénzt,mert azok csak a töredékét juttatják el a bajba jutottakhoz,a többit elteszik adminisztrációs költség címén. Keresssetek egy bajba jutott családot,és segítsetek őrajtuk. Az árvíz sulytotta helyeken sok ilyen családot találhattok. De segíthettek beteg gyerekeken is közvetlenül.

2010. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%
Ez elég hülye ötlet. Ha olyan jól álltok, hogy nincs szükségetek semmire, akkor adakozzatok saját pénzből.
2010. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
78%
Alapitvanynak....na persze.Nem szegyen elfogadni a penzt!
2010. jún. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
87%
Ajándék,menyasszonytánc és még?
2010. jún. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!