Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan közöljük ezt a vendégek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közöljük ezt a vendégekkel?

Figyelt kérdés
Valamilyen személyes jellegű ajándékon kívül másra nem tartunk igényt, de szeretnénk pénzt gyűjteni (menyasszonytánccal is), amit odaadnánk alapítványoknak.
2010. jún. 19. 21:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
hát azért a menyasszonytánc se maradjon el, azt jelképesen is meg lehet tartani mittomén apróval, szerencsemalaccal;P a vőfély biztos meg tudja ezt oldani vmi frappánssal:)
2010. jún. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
49%
Bocsánat, utolsó előtti, érkezett külföldről segély.
2010. jún. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kötném össze az adakozást az esküvővel, azt simán mondjátok meg, hogy csak kis értékű személyes ajándékokat vártok. Nekem nem nagyon illik össze az esküvő és a jőtékonysági vacsora, de ti tudjátok, én inkább az esküvő után külön rendeznék egyszer direkt erre egy vacsit.
2010. jún. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Én már csak azért sem tartom helyesnek, mert kiket szeretnétek támogatni? Egyáltalán nem biztos, hogy más is ugyanazokat akarja támogatni, akiket ti. Volt egy régi nagyon találó szólás erre, könnyű a máséval....Hadd döntse el mindenki, akar-e jótékonykodni, és kinek a javára. El se mennék egy olyan esküvőre, ahol megszabnák, mennyit adjak , s főképp másnak. De ha a ti rokonaitok ezt szeretik, tegyék. Ha mindenképp példát akartok mutatni, először közöljétek, mire kell a pénz (konkrétan: pl: x.y. szívátültetésére, aztán tegyetek a dobozba egy erre a célra már befizetett csekkszelvényt néhány százezer Ft-ról, lássák, hogy ti élen jártok az adakozásban,aztán hagyjátok ott a ládát, s aki akar, tehet bele annyit, amennyit akar, aki nem, az pedig nem. De a legjobb lenne jótékonysági estet szervezni esküvő helyett, vagy külön az esküvő előtt vagy után.
2010. jún. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

ma 10:43

Ha érkeztek is adományok nem tömegesen, mint mi szoktuk küldeni, meg a segélykoncertek sem tűntek fel, én elvből akkor sem adnék külföldre, van nálunk is épp elég rászoruló, a Haiti árvákon segítsenek a gazdag országok milliomosai, nem a magyar minimálbéresek...

Ettől függetlenül tényleg szép dolog az adományozás, de nem esküvőre való.

Bocs az offért. ma 02:13 voltam

2010. jún. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
A külön pénzesláda mellett vagyok. És a menyasszonytáncnál meg jókívánságokat írjanak valamilyen papírja és azt dobják be. Később is jó lesz majd ezeket olvasgatni.
2010. jún. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Na ez jó ötlet, köszi, megy is a zöld kacsó... :D
2010. jún. 20. 22:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!