Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan közöljük ezt a vendégek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közöljük ezt a vendégekkel?

Figyelt kérdés
Valamilyen személyes jellegű ajándékon kívül másra nem tartunk igényt, de szeretnénk pénzt gyűjteni (menyasszonytánccal is), amit odaadnánk alapítványoknak.
2010. jún. 19. 21:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
84%
pff. sose adnák ilyen alapítványoknak a pénzt.. lenyúlják, rossz helyre megy.. én is félretenném, hogy ha lesz gyerekem minél több mindent megadhassak neki (nem úgy mint nekem szüleim)
2010. jún. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
46%
A sok okoskodónak: aki a menyasszonytánckor pénzt ad az ifjúpárnak,mert nekik szánja,megkérdezi később,hogy mire fordították a pénzt? Arra költik,amire akarják. Sok jó érzésű ember inkább ezért nagyobb összeget ad,mint egyébként tenné. Ha valakinek az anyagi helyezte megegedi,hogy segítsen a rászorulókon, az tegye meg!
2010. jún. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
49%
És miért kell meg mondani mire költitek? Ugyanúgy, mint aki azt közli, hogy pénzt kérnek inkább.
2010. jún. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Hát szerencsére semmiben sem szenvedünk hiányt, aki meg a leendő gyerekeink miatt aggódik, annak köszönöm, de felesleges. Amúgy is sokat adakozunk, de ezzel példát szeretnénk mutatni.


Az a bajunk, hogy nem akarjuk ilyen "szárazon" ráírni, voltam olyan naiv, hogy azt gondoljam, hogy ennyi ember közül valakinek van egy frappáns ötlete...

2010. jún. 19. 22:30
 15/27 anonim ***** válasza:
67%
Ne haragudj, de szerintem az emberek, akik megtehetik, azok amúgy is adakozhatnának alapítványnak, és ha meguktól nem teszik meg, akkor a te kedvedért sem fogják.
2010. jún. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
85%

Az nagyon szép dolog,hogy szoktatok adakozni,és akartok,de:

A menyasszonyi táncba az ifjú pár számára szoktak dobni pénzt.Nem biztos,hogy mindenki olyan jól áll anyagilag,hogy könnyen bedobja az összeget,de mivel nektek adja,így nem sajnálja,hogy azt esetleg ki kell spórolnia később.

Tehát ha van annyi pénzetek,hogy nincs szükségetek a menyasszonytáncból befolyt összegre,akkor inkább ne tartsatok menyasszonytáncot,és adakozzatok saját zsebből.De ne a más kontójára.

2010. jún. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Az utolsónak köszönöm a választ. Azt hiszem az lesz a megoldás, azaz nem lesz menyasszonytánc. De az adakozási szándék motiválásáról nem mondtunk, főleg úgy, hogy a meghívottak nagy része megteheti. Majd valamit kitalálunk.
2010. jún. 19. 23:36
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

És mi lenne, ha nem egy ilyen nem kötelező, de ciki ha nem adsz dolog lenne, hanem lenne egy láda, amit kiraknátok, és aki szeretne, az bármikor a lagzi folyamán dobhatna bele adományt az alapítvány részére, erre pedig felhívnátok a figyelmet, akár a köszöntő során.

Szerintem, ha megtehetik, sokan be fognak dobni, mert tudják, hogy fontos nektek, viszont, ha valaki nem szeretne, mégsincs az a kényszerhelyzet, hogy be kell dobnia, mert mit gndolna mások, hiszen a kuyta sem fogja végig azt a ládát figyelni.

2010. jún. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Nekem is ez jutott eszembe. De azért köszi.
2010. jún. 19. 23:47
 20/27 anonim ***** válasza:

Szerintem ne a a lakodalmatokon akarjatok a szegényeknek gyűjteni, ez nem arra való, akkor inkább ne kérjetek pénzt, lehet, hogy valaki nem állt túl jól anyagilag, de mivel ott van a lagzin, iszik, eszik, táncol az egész családjával ezért szívesen ad nektek, de nem biztos, ha egy vadidegennek menne az összeg annak is szívesen adná, mivel neki is kevés van, akinek meg van pénze, de adakozni nem akar, az gondolom nem véletlen, ő is megdolgozott azért a pénzért, inkább magára költi, sokszor lenyúlják ezeket a pénzeket és az alapítvány vezető villája épül belőle (pl. Bálint Antónia pasija). Én is adakoztam már, az árvíz károsultaknak, igaz nem sokkal, külföldre nem vagyok hajlandó (mi másokon mindig segítünk, meg küldjük az adományt, de hozzánk külföldről most hány érkezett, egy sem!!) de úgy gondolom, ez mindenkinek a magánügye, ne ott akarjátok buzdítani az embereket erre. Ha nektek nem kell a pénz, ne kérjétek.

Ha mégis ezen ötlet mellett döntötök kerek perec rá kell írni a meghívóra mit szeretnétek...

2010. jún. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!