Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem tudok/akarok táncolni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok/akarok táncolni a saját lagzimon. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nincs érzékem a tánchoz, de még a lötyögéshez is feszélyezve érzem magam. Sosem jártam el diszkóba, és a lagzikon is mindig kibekkeltem a táncparkettes mulatozást, de tisztában vagyok vele, hogy a sajátomon ezt nem tehetem meg- főként menyasszonyként. Bíztam benne, hogy egy szintén "táncoslábúval" áld meg a sors és kiegyezünk egy sima vacsiban, de pechemre az ember nagy partyarc, ha esküvőről van szó. Nem akarom elvenni az örömét, az élményt tőle, de nem akarok garantált lebőgést sem. Mert itt nem egy csak nyitó keringőről van szó ugyebár, hanem egy vendégsereggel eltöltött egész éjszakás hejehujáról.

Szóval kompromisszumos megoldáson töröm a fejem, illetve azon, hogyan vetkőzhetném le a gátlásaimat kb. 1 év alatt és tanulhatnék meg úgy táncolni, hogy előtte sose tettem :S

Elsősorban azok segítségét, tanácsát szeretném kérni, akik jártak ebben a cipőben, vagy elég empatikusak. Kioktatást, beszólást köszönöm nem kérek.



2018. szept. 24. 11:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hát nemtom. Én nem lennék hajlandó táncolni, ha egyszer utálom.

Férjemmel egyet táncolnék, valami betanultat és ennyi. Továbbiakban nem vennék részt benne, ő meg táncolhat másokkal.

2018. szept. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a legfontosabb az az önbizalom: senkit sem fog érdekelni, hogy te hogy táncolsz ott, nem fognak téged figyelni, mindenki magával van elfoglalva. Az meg a másik szerintem, hogy nincs annál menőbb, ha valaki élvezi azt, amit csinál akkor is, ha éppen nem szép látvány :D Ezt le kell vetkőzni, azért vagy ott, hogy jól érezd magad.
2018. szept. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Őszintén mondom, hogy senkit nem fog érdekelni a tánc tudásod, és ami ennél is fontosabb, hogy így fogadd el magad. Ha ráparázol erre, az ráüti a bélyegét az egészre. Felesleges! 1-2 videót megnéztek, 1-2 lépést megtanulsz, és ennyi. Tudom, hogy él egy kép a fejedben, milyen az ideális menyasszony, de ezt el kell felejteni. Aki meg színházat szeretne, vagy tánccirkuszt tőled, az váltson jegyet máshova.
2019. márc. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nálunk egyikünk sem akar táncolni, de én ezen felül még gyűlölök is táncolni. Nem vagyok hajlandó megtanulni, és rávenni sem akarom magamat.
2021. júl. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!