Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ugye nem kell erről mindenképp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem kell erről mindenképp nyilatkozni házasságkor?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy több ismerőstől hallottuk, hogy házasságkor nyilatkozniuk kellett a születendő gyerek(ek) nevéről. Nem mentünk mélyebben bele a témába, csak lassan nálunk is aktuális lesz a téma és érdekelne, hogy erről nem KELL nyilatkozni ugye, hanem csak egy opció? Mert, hogy mi biztosan nem akarunk gyereket, tehát ergo semmilyen nevet nem fog kapni a jövőben meg nem születő “gyerekünk”. Nemsoká kezdjük el szervezni az esküvőt és felmerült mindkettőnkben ez a kérdés.

Tud erről valaki valamit?

Úgy gondolnám logikusnak, hogy nem kötelező, hisz egyáltalán nem biztos, hogy mindenki akar gyereket + simán lehet h valaki meddő és amúgy akarna gyereket, de ugye nem lehet, na az baromi fájó tud lenni szerintem.


2018. szept. 25. 12:25
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom mit kell ezen túlbonyolítani...

ott vagytok az anyakönyveztetőnél, hogy keressetek időpontot, megkérdezi mit akarnátok a kölök nevének, mi is mondtunk rá valamit, pedig nem akarunk soha gyereket.

Felnőtt emberek...mindig érdekelt ha ilyen piti dolgokon rágják az emberek a körmüket, akkor hogy vesznek pl 60 millióért házat, vagy ilyesmi...:D

2018. szept. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
21%

Sose hallottam ilyenről és sose tapasztaltam ilyet senkinél. Különben is, nem vagy jovőbelátó, hogy 3 gyereked lesz és ebből 2 lány, aki Julis meg Maris, a fiú meg Jóska.


Irracionális ilyet kérni. Honnan szedték ezt?!

2018. szept. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
96%
Nyilatkozni kell róla, és felvezetik a házassági anyakönyvi kivonatotokba is.
2018. szept. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
93%
Nem a gyerek keresztneverol kell nyilatkozni...hanem a vezeteknevrol. Ha felveszed a ferjed nevet legyen az a gyerek neve is. Ha akarsz gyereket ha nem. Nem kell tulbonyolitani es igen kotelezo.
2018. szept. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
94%
A vezetéknevéről kell nyilatkozni, hogy Kiss vagy Nagy vagy esetleg Kiss-Nagy legyen.... Ha ennyire nem akartok gyereket amúgy nem teljesen kva mindegy, hogy mit írtok oda?
2018. szept. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem akartok gyereket, nem mindegy, hogy mi nem lesz a neve? :D Mondotok valami random nevet, aztán kész.
2018. szept. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
6%
A sajat nevedrol kell nyilatkozni :D.
2018. szept. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
93%
Megkérdezik, hogy születendő gyerek vezetékneve majd mi legyen, mi is bemondtuk és kész és nem akarunk gyereket
2018. szept. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
33%
Miért 0% majdnem minden válasz? :D
2018. szept. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
84%
8-as vagyok, nem értem miért vagyok lepontozva, de mivel pár hónapja házasodtam, eléggé képben vagyok miket kérdeznek
2018. szept. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!