Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő Szekszárdon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő Szekszárdon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az eskövőnket Szekszárdon vagy környékén szeretnénk megtartani, valamelyik borászatnál: Bodri, Takler, Fritz, Lajvér... Ajánlatot már többektől kértünk, de igazából személyes tapasztalatokra, véleményekre lennék kiváncsi. Nem szeretném, ha az rontaná el a nagy napot, hogy pl. a tulajdonos lezavarja a násznépet a fűről; nem szolgálják fel a süteményeket; spórolnak a "korlátlan" italfogyasztáson stb. Előre is köszönöm!

2018. dec. 27. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Gratulálok. A legbiztosabb, ha személyesen érdeklődtök, nem biztos, hogy lesz elég használható válaszod.

32/f

2018. dec. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szintén szekszárdiként, több ismerősöm lagziján is voltam akik nagyobb borászatoknál tartották, nem voltak rossz tapasztalatok. Egyedül annyi, hogy a anno mikor én próbálkoztam a Bodrinál mondták, hogy 3 évre előre be vannak táblázva úgyhogy más lett a koncepció végül.
2018. dec. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1-es: Köszönjük szépen! :) Kiváncsi vagyok, itt megosztják-e a személyes tapasztalataikat azok, aki voltak már az említett pincészeteknél, de igen, már 2-3 helyen személyes találkozón is voltunk.
2018. dec. 28. 00:26
 4/5 A kérdező kommentje:
2-es: Igen, nekünk is ezt a 2-3 éves időintervallumot mondták a személyes találkozókon... :/ Köszönöm szépen a kommentet, és jó olvasni, hogy nem volt negatív tapasztalat.
2018. dec. 28. 00:28
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Fotóztam már esküvőt a Taklernél és a Fritznél is, illetve megyünk jövőre is azt hiszem mindkét helyszínre esküvőzni, sőt a Bodrihoz is. Negatív tapasztalatunk nem volt egyik helyszínnel sem, szolgáltatói szemmel nézve is magas színvonalat képviselnek a vendéglátásban, készségesek, segítőkészek úgy a vendégekkel, ahogy a szolgáltatókkal is. Egyik sem túl világos, ami fotós szemmel nézve ugye hátránynak mondható de közel sem a megoldhatatlan kategória. Ha nem ragaszkodtok konkrétan Szekszárdhoz akkor érdemes lehet megnézni az Erzsébet Nagy Szállodát Pakson, vagy a Puchner Birtokot Bikalon és a Szélrózsa Birtokot Seregélyesen(Dunaföldvár) azok is klasszak, bár mind más és más.


Sok boldogságot! :)

2018. dec. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!