Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőnket a szülők szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőnket a szülők szeretnék fizetni, de apósomék mindenbe beleszólnak. Mit tegyünk? Ki tudjuk fizetni csak abból harag lesz.

Figyelt kérdés

Párom családja nagy, 120 fős vendégsereg lesz meghivva nálunk szűkebb csak 65 fő plusz a vőfély zenekar fotós. Apósék ragaszkodnak ahhoz hogy ők fizessék az ő részüket az én szüleim is fizetik a mi részünket. Viszont az én oldalamon nincs beleszólás rám bízták a dolgokat. Após anyós viszont mindenbe beleszól.

Vendégek kik legyenek meghivva dekoráció zenekar helyszín meghivó stb.

Pl. Hogy legyen az ültetés, milyen név szerepeljen a meghivón milyen ízű legyen a torta, süti.. Plusz hogy hangsúlyozzuk ki hogy ezt ők adták nekünk.

Több éve dolgozunk van pénzünk ki tudjuk fizetni. Párommal arra jutottunk hogy ez lenne a legjobb megoldás. Viszont így az ő szülei megharagudnak mert így akkor nem tudnak beleszólni.

Volt valaki hasonló helyzetben? Hogyan lehet ez békességben megoldani úgy hogy azért a MI napunk maradjon?

28 N



2019. jan. 4. 10:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%

Ez rólatok kellene, hogy szóljon és nem a szülőkről. Szerintem undorító dolog az ilyen. Nekik is volt esküvőjük, az róluk szólt, de a tietek had szóljon már rólatok könyörgöm.

Fizessétek ha tudjátok, mondjátok meg, hogy ne haragudjanak de az esküvő rólatok szól és nem róluk.

Ha megsértődnek, majd megbékélnek idővel. Ha nem, akkor így jártak. Ha hisztiznek, akkor meg kell mondani, hogy nem lesz unoka láthatás, amikor jönni fog, mert hisztis nagyszülőkhöz nem fogod engedni őket. Tuti befogják fogni a szájukat :)

2019. jan. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Nem mi voktunk ilyen helyzetben, hanem barátnőmék. Ott az lett hogy gondoltak egy merészet, és asszontak, hogy oke, kösz mindenkinek, de majd MI megszervezzük a saját esküvőnket, úgy ahogy MI akarjuk, ahogy Mi szeretnénk, , ahogy nekünk jó. ( ott valami 150 embert akartak elhívni, 3ad meg4ed unokatesókat is, anxuka ott is rendezkedett állandóan.) mi lett a vege? kis - nagy sértődések, de végül egy nagyon szupi kis hangulatú 50 fős esküvő :)
2019. jan. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Megharagszanak, majd megnyugszanak, ennyi. Esküvőszervezést nehéz úgy csinálni, hogy tényleg senki se sértődjön meg miatta, viszont itt csak azért haragudnának meg, mert nem tudnak beleszólni, nem róluk szólna az egész, hanem rólatok, szóval én bevállalnám a helyetekben. Idővel megbékélnek. Ha nagyon nem, meg lehet nekik mondani, hogy ez egy örömteli nap, ha nem tudnak nektek örülni, nem kell eljönni, köszönitek szépen. Tuti befognák a szájukat :)
2019. jan. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod ugy csinalni hogy jo legyen mindenkinek.

De akkor mar inkabb fizessetek ti, es legyen olyan torta amit te akarsz.

2019. jan. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Mi is így gondoljuk. Sőt még azt is kérték hogy a meghívón tüntessük fel az ő nevüket is mivel még a vendégek meghívásakor is ott akarnak lenni.

2019. jan. 4. 10:25
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Túlzás amit kérnek, csinálnak. Nem az ő esküvőjük és nem róluk szól. Mi is épp esküvőt szervezünk, de mi már a "nagyján" túl vagyunk. Először nekem is próbált anyósom dekor céget keresni, és rám erőltetni mert olcsóbb attól akit én akarok. De közöltem vele, hogy a dekort mi álljuk így senki ne akarjon az én pénztárcámba turkálni vagy nekem spórolni.
2019. jan. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Az apjuk fa.. már finoman szólva, de a baba fogantatásakor nem szeretnének ott állni az ágy mellett és tartani a gyertyát?
2019. jan. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Idióták...

Szerintem legjobb ha csakis a saját pénzetekből intéztek mindent. Egyik oldalról se fogadjatok el ezért pénzt. Így nincs ok a vitára.

2019. jan. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
62%
Vagy mondjátoko meg, hogy ne fizessenek semmit és ne szóljanak bele, vagy fogadjátok el a pénzt és hagyjátok, hogy szóljanak bele.
2019. jan. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez elég gáz dolog. Elvárják, hogy kihangsúlyozzátok, hogy ezt ők fizették? Ne már... Ez az amit én nem tudnék jó szívvel elfogadni,mert ez nem segítség a részükről csak önfényezés, hogy mennyire nagyon jó szülők hogy fizetik az esküvőt meg hasonlók. Én megmondanám az apóséknak, hogy ha szeretnék fizetni fizessék, de ne jószívből ne valamiért cserébe, mert ez a ti napotok nem az övék. Ha ebbe nem mennek bele akkor mondjátok, hogy köszönitek szépen, de inkább saját magatok fizetitek ki. Lehet puffogni fognak rajta meg negharagszanak, de azt tojjátok le, önző emberek, nem kell nekik megfelelnetek, majd lenyugszanak.
2019. jan. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!