Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőnket a szülők szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőnket a szülők szeretnék fizetni, de apósomék mindenbe beleszólnak. Mit tegyünk? Ki tudjuk fizetni csak abból harag lesz.

Figyelt kérdés

Párom családja nagy, 120 fős vendégsereg lesz meghivva nálunk szűkebb csak 65 fő plusz a vőfély zenekar fotós. Apósék ragaszkodnak ahhoz hogy ők fizessék az ő részüket az én szüleim is fizetik a mi részünket. Viszont az én oldalamon nincs beleszólás rám bízták a dolgokat. Após anyós viszont mindenbe beleszól.

Vendégek kik legyenek meghivva dekoráció zenekar helyszín meghivó stb.

Pl. Hogy legyen az ültetés, milyen név szerepeljen a meghivón milyen ízű legyen a torta, süti.. Plusz hogy hangsúlyozzuk ki hogy ezt ők adták nekünk.

Több éve dolgozunk van pénzünk ki tudjuk fizetni. Párommal arra jutottunk hogy ez lenne a legjobb megoldás. Viszont így az ő szülei megharagudnak mert így akkor nem tudnak beleszólni.

Volt valaki hasonló helyzetben? Hogyan lehet ez békességben megoldani úgy hogy azért a MI napunk maradjon?

28 N



2019. jan. 4. 10:09
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt, az anyósom nagyon erőszakos volt. Kitört ezen a veszekedés, voltam minden , csak akasztott ember nem. Ő is falusi csinnadrattát akart. Két tanús esküvő lett a vége. A veszekedéstől számított 3 évig nem álltam szóba vele. Ő jött könyörögni, hogy béküljünk ki. Kibékültünk, 3 és fél évig úgy nézett ki, hogy tanul belőle. DE most van egy 5 hónapos unokája, és úgy érzem megint érik egy kis keretezés. Az ilyeneket le kell rendezni kíméletlenül. Gondolj bele az esküvőszervezés néhány hónap, az esküvő meg egy nap az életedből. De a gyerek az örökre szól, amíg élnek addig ott lesznek, és ha most nem rendezed le, akkor évtizedekig fog fennállni ugyanez a helyzet, csak a gyerek miatt. Most kell lépni méghozzá nagyot, hogy kitartson egy darabig.
2019. jan. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!