Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon izgulok, az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon izgulok, az első esküvő ruhapróbám lesz, van okom rá?

Figyelt kérdés
Azért parázok ennyire, mert az online katalógusban csupa nádszál vékony modell van, akiknek semmi cicijük, semmi csípőjük és gyönyörűen áll rajtuk a ruha. Nem vagyok elhízva, nem vagyok kövér, de nem is tartozok a vékonyak kategóriába. Van cicim, csípőm is, és általában ilyen alkalmi ruhákból a 40-42 passzol a mellem miatt és az alkatom is sportosabb. Előre félek a ruhapróbától, mert nem igazán viselem jól ha egy ruha nem jön fel és kicsi. Olyankor úgy érzem magam mint egy 120 kilós... Leendő/volt menyasszonyok, van azért választék átlagba véve a ruhaszalonokat az ilyen méretekből? Vagy nehéz dolgom lesz?
2019. febr. 6. 15:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nem akartam azzal a kilós dologgal senkit sem lenézni, bántani, félreértesz :) Tudom, hogy a kiló nem akadály. Azt a mondatot úgy értettem, hogy úgy érzem olyankor magam, mintha annyi ZAVARÓ kiló lenne rajtam :) Nem tudom jobban elmagyarázni, de nem rosszból írtam :)


Köszi a választ, bízok az ott dolgozókban 🙈

2019. febr. 6. 19:30
 12/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok :) Túl vagyok az első ruhapróbán :)) Tényleg az egészet túlizgultam, nem kellett volna :) 1. ruhapróba során bele is szerettem rögtön az első rám adott ruhába, szóval megvan A Ruha, amire igent mondtam :))) Köszi mindenkinek a biztatást :)
2019. febr. 8. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!