Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért mondja mindenki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja mindenki, hogy esküvőre párostól "illik" hívni az embereket?

Figyelt kérdés
Mi szűk családi körben tervezzük az esküvőt, a vacsorát meg főleg. Nem akarunk idegen embereket az esküvőn. Nem jönnek például ezer éve nem látott rokonok. Nem jön például a legjobb barátunk lánya, mert nem ismerjük. Van, akiket külön szedtünk. Egy barát házaspárt a vacsira is hívtunk, gyerekeiket csak a szertartásra. Nem állunk velük olyan kapcsolatban. Mi így szeretnénk, de ezen mindenki csodálkozik. Nekünk az a fontos, hogy szűk kör legyen, tényleg akikkel tartjuk a kapcsolatot. Rosszul gondoljuk?
2019. febr. 6. 22:31
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
40%
Mert mindenhova csoportba kell vonulni, mert egyedül fél mindenki.
2019. febr. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
78%

"Két emberről szól"

Kérdező, akkor minek bàrkit is meghívni?

A két tanút is elvesztitek útközben, ketten megvacsoràztok, hisz ez kettőtökről szól...

2019. febr. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
92%
Aztan utana jon a sertodes, hogy "de hat miert lepett le az X, miert nem bulizott?". Hat, azert mert lehet, hogy te nem akarsz idegeneket latni, de ugyanakkor mas se szeret idegenek kozott feszengeni.
2019. febr. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
77%

Nem lesztek 34-en, mert ezzel a húzással meg fogod bántani a vendégeidet. A vőlegényedet meg nagyon-nagyon becsüld meg, hogy elviseli az arrogáns stílusodat. Az esküvő a párról szól. Ez tény. De akkor fog jól sikerülni a nagy nap, ha a vendégeid is jól érzik magukat.

Egyébként a logisztikát végiggondoltad már? A család vélhetően egy kocsival fog érkezni a szertartásra. Utána hogy képzeled? Hogy fognak hazajutni a gyerekek? Ugyanez a pároknál. El fogod várni a barátnőidtől, hogy vacsora után, az éjszaka közepén egyedül kujtorogjanak? Vagy fizeted nekik a taxit? Akkor már ugyanott vagy, ha meghívod a pár másik tagját is. Vagy téged ez nem érdekel, mert ez a Ti napotok?

2019. febr. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
81%
Nyilván ha valakinek nem ismered a lányát akkor azt nem hivod meg a vacsira, DE a párját mindenkinek illene meghivni.
2019. febr. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
71%

Persze, akinek a gyerekeit nem ismeri, minek hívnà meg?

De itt egy baràti hàzaspàr gyerekeiről van szó, azért ez màr a pofàtlansàg és bunkó hozzààllàs netovàbbja.

A hàzaspàr ott lesz, a gyerekek pedig kullogjanak haza.

Jól írta valaki, nem lesztek ti ott 34-en, örülj ha a két tanú elmegy.

Tudod mikor mennék egy ilyen hisztis, irigy p.csànak az esküvőjére...

Gondolom a baràti(!!!) hàzaspàrnak nem 15 gyereke van, hogy gondot okozna plusz két fő.

Nő létemre mondom, tedd össze a két kezed, hogy van olyan marha aki elvesz egy olyan nőt mint te!

Ez nem csak rólatok szól, hanem a vendégekről is.Veszi a fàradtsàgot, elmegy, lehet vadidegenek közé, visz még egy csinos borítékot is, de nehogy jól merje érezni magàt, mert ez kettőtökről szól.

Érdekes a felfogàsod annyi szent.


Tudod, mi nyaranta sokszor làtunk vendégeket, sok kerti partit rendezünk, volt olyan, hogy egyik ismerősünk tök vàratlanul beesett ide az udvarra.A célom az volt, hogy bàr nem volt meghívva, de érezze ő is jól magàt.

A te vendégeid csak feszengeni fognak a lagzin, nem szörakozni.

Màr feltéve ha elmennek.

2019. febr. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
92%
Én mondjuk ezt úgy oldottam meg, hogy azt a 17 embert hívtam meg a házasságkötő terembe is, akiket a vacsorára. Valahol nekem meg az visszás, hogy ugye bensőségeset szeretne a pár, akkor oké, legyenek a vacsorán csak öten/tizenheten/harmincnégyen, ahogy szeretnék. De akkor a polgármesteribe sem csődítek oda még +50 embert. Nekem meg EZ a proli dolog. Akkor vállalom, hogy az a létszám, és azok az emberek, akiket a vacsorán szeretnék látni, ők lesznek a házasságkötőben is, nem a fél város.
2019. febr. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
94%

17-es voltam, másrészt meg:

Én ezt így nem is tudom ketté választani: Ha bensőséges, akkor nekem arra is igényem van, hogy a szertartás is legyen BENSŐSÉGES. Tehát akkor nekem ott is arra a néhány emberre van igényem, (most legyen az 5 vagy 34 fő, igény szerint), de ott is bensőségeset szeretnék. Nem tudom ketté választani, hogy polgiban lényegében ugye ismeretlenek is legyenek (mert pont azért nem hívja meg a kérdező a vacsorára, mert neki "idegenek", akkor a polgiban miért legyenek ott? Akkor a szertartás hogyan bensőséges? Vagy ott nem is annyira fontos? Nekem az is fontos volt, hogy a szertartáson is az a 17 ember legyen. És ne az anyám munkatársai, apám ügyfelei, család jó ismerősének a felnőtt gyerekei.

2019. febr. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
72%

Hàt igen, ez is érdekes része.

Villogni akar a fél vàros előtt, hogy "hú, férjhez megyek, nézzétek milyen szép vagyok, de szertartàs utàn húzzatok haza, mert ti nem szàmítotok", de a vacsoràn màr nincs keresnivalójuk.

Kérdező, értjük mi, hogy meg akarod mutatni az embereknek, hogy bizony az arrogàns taplókat is elveszi valaki, de nem szép, hogy oda meghívsz 500 embert, a vacsoràra meg csak 34-et.

Akkor akik nem szàmítanak a te szemedben, a szertartàsra se küldj meghívót.

Vagy direkt akarod megalàzni őket?

2019. febr. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem igazatok van.

Ez a ti napotok, töltsétek azokkal, akikkel valóban közel álltok egymáshoz.


Nem értem, miért lenne fura, hogy xy lánya a vacsorára nem hivatalos, én is voltam olyan esküvőn, ahol a szertartás után anyumék mentek az ifjú párral bulizni, én meg mentem haza. Mégis mi a túrót kezdtem volna magammal egy vadidegen pár lagziján? :D

Aki ilyeneken megsértődik, az annyira nem is fog hiányozni.

2019. febr. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!