Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért mondja mindenki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja mindenki, hogy esküvőre párostól "illik" hívni az embereket?

Figyelt kérdés
Mi szűk családi körben tervezzük az esküvőt, a vacsorát meg főleg. Nem akarunk idegen embereket az esküvőn. Nem jönnek például ezer éve nem látott rokonok. Nem jön például a legjobb barátunk lánya, mert nem ismerjük. Van, akiket külön szedtünk. Egy barát házaspárt a vacsira is hívtunk, gyerekeiket csak a szertartásra. Nem állunk velük olyan kapcsolatban. Mi így szeretnénk, de ezen mindenki csodálkozik. Nekünk az a fontos, hogy szűk kör legyen, tényleg akikkel tartjuk a kapcsolatot. Rosszul gondoljuk?
2019. febr. 6. 22:31
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
0%
39-es, és az kit érdekel, hogy téged mi hat meg?
2019. febr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

41-es voltam. Szóval, jössz az amcsi filmekkel meg a brazil szappanoperákkal, hogy te ott is szívesen megnézed az esküvőt, és ezért lényegében vadidegen menyasszonyt is boldogan megnézel.

Na, és szerinted EZ speciel kit érdekel?

2019. febr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
48%

#41

Te kérdezted, bakker. Ott van a 27-es válaszod. Most komolyan, játszod a hülyét, vagy tényleg az vagy?

(Ha játszod, akkor le a kalappal, zseniálisan adod elő. :D )

2019. febr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, egyetértetek az 4 válaszolóval. Nem tudom mit vagy felháborodva.. Azt csinálsz amit akarsz meg a meghívottak is... Ha nincs pénz nincs pénz, de vagy megivok valakit a párjával, vagy nem hívom meg. De te nyugodtan leszarhatod, a te esküvőd, csak ezt a stílust fejezd be... Te vagy fordítva bekötve.
2019. febr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
51%
Ja mellesleg nem várom el ha felöltözzön csinibe, netán még ajándékot is hozzon aztán húzzon haza. Tudom valahol divat de szerintem szánalmas
2019. febr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
67%
Tehát az idegenek nézzenek azért még, de ünnepelni nem akarsz velük... 😀 Nem is értem mi a probléma...
2019. febr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
50%

Nekünk idén szeptemberben lesz lagzi.. Viszont nem értem a kérdezőt, hogy "külön meghívni a szertartásra ezt meg azt". Gondolom alapból küldesz értesítőt csatolva meghívóval a vacsira. Természetesen azt mondhatod, hogy a vacsora szűk körű lesz és erre csak a "felnőtteket" várod, de külön nem szokás mellé mondani, hogy a gyerekek jöjjenek a szertartásra. Megkapták az értesítőt rá, azt majd ők eldöntik..

Nem tudom, nem akarok előítéletes lenni, de az a típus lehet, aki világgá szeretné kiáltani, hogy férjhez megy, a szertartásra toborozni szeretne az embereket, hogy minél többen legyenek/lássák, de utána mehet mindenki haza 😅 Nem tudom, de ha csak "rólatok szóljon", akkor arra nen kell vacsit szervezni. Elmentek tanúkkal, szülőkkel max es az 100%, hogy rólatok fog szólni 😊 Ne haragudj, de ez picit parasztság.

2019. febr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
100%
Például én a kollégámat csak a szertartásra hívtam meg, a vacsorára nem. A legtöbben amúgy a csak műszak váltáskor találkozok. Megadtuk a lehetőséget, hogy eljöhessenek a lagzira és mivel a vacsora szűk körű volt, ők nem tartoztak bele. Barátaink 2 gyerekét sem hívtuk meg, mert külön élnek, messze innen, életünkben tíz ujjamon meg bírjuk számolni, hányszor beszéltünk velük. stb. Biztos akkor parasztok vagyunk.. Nálunk a templomi esküvő kicsit fontosabb, mint a vacsora, aki ezt nem bírja értékelni, tehet egy szívességet.
2019. febr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!