Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi pénzt illik adni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzt illik adni, ha nem közeli barát?

Figyelt kérdés
Egy gyerekkori barátnőm meghívott az esküvőjére, de már évek óta alig beszélünk, csak akkor találkozunk, ha összefutunk valahol. Mennyi pénzt illene adnom ilyen esetben, 15-20 ezret?

2019. ápr. 23. 15:00
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
73%
En ugy vagyok ezzel, h egy akinek nincs penze ne tartson lagzit, plane tobb millios eskuvot a semmire. Nem azert hazasodom ossze a masikkal hogy a vendegsereg allja az eskuvore kiadott koltsegeimet mert en eppen proli szokashoz hiven alom luxus eskuvot szeretnek gyujtok ra 1500 eve de mivel amugy nem tehetem meg ezt a merteku kiadast valahogy vissza kell finanszirozni méghozza a vendegektol.😀😀szanalmas.Sztem egy eskuvo nem errol szol, hanem arrol hogy vegre egybekelek a parommal s ezt az oromot szeretnem megosztani a szeretteim /baratok rokonok/koreben. Az mar mas kerdes h a etelen italon kivul a par igenyt tart erre arra amarra ami tobb szazezres nagysagrend ugyanakkor borzasztoan faj ez a temerdek kiadas de azert mutassuk meg a falunak hogy nekunk igazi luxus eskuvonk van hozza nem teve azt hogy bar nincs mibol de van mert a meghivott kedves szeretett nasznep majd visszateriti a koltsegeket. Mert ha nem inkabb ne is jojjenek. Nekem meg errol az a velemenyem errol ha nincs ra penz vagy elotte koplaltak h osszejojjon a nagy nap ne tartson az olyan eskuvot vagy legalabbis ne akkorat. Ha 2 embernek eleve nincs meg az alap egzisztencia akkor kerdes mire hazasodnak? Szuloktol meg ne varjon mar ilyet az ember hogy majd fizetnek mindent. Vagy tudok lagzit tartani ahova a szeretteimet szeretetbol hivom el minden ellenszolgaltatas nelkul vagy nem tartok. Vagy tartok de az legyen szűk. 2 tanuval.Mondjuk ez se egzisztencia fuggo mert vannak akik csak erre vagynak.Ne hozzuk mar kellemetlen helyzetbe a meghivottakat jelzes szeruen h hozzal penzt. Aki olyan ugyis ad vmennyit aki meg nem az nem. Engem ez nem zavarna. Ott van erezze jol magat egyen igyon s annyi.Nem ezert hivom meg oket. Sztem egy oltari nagy paraszt szokas ez. Az en velemenyem szerint.
2019. máj. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Én kettőtök helyében 30-at adnék, plusz 5-5.000 a menyecsketáncba (így én is 40-et mondanék).
2019. jún. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!