Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Koszorúslány leszek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koszorúslány leszek egy ismerös esküvöjén és világos kék ruhám lesz de nekem meg fog jönni mitcsináljak?

Figyelt kérdés
Kérték hogy világos kék legyen. Nem tudom mit csináljak így már semmi kedvem az egészhet félek hogy átázok.
2019. jún. 14. 20:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
4%

Előtte több nappal (legalább egy hét) kezdj el extra dózis c-vitamint bevinni (citromlé) és azzal el tudod tolni több nappal a havidat.

Ha fogamzásgátlót szedsz, akkor még egyszerűbb. Nőgyógyásznál beszélj, hogy lehet.

2019. jún. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
51%
próbáld fekve behelyezni , nekem úgy könnyebb volt
2019. jún. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Próbáltam már a támpont sokszor de fáj még szűz vagyok.
2019. jún. 14. 22:57
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Vannak éjszakai betétek,azok hosszabban és szélesebbek. Erősebb napjaimon én is ezt használom. Még soha nem volt gond. És ha van rá lehetőséged,a saját megnyugtatása érdekêben menj ki gyakran mosdóba
2019. jún. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
88%

Az előzőeket kombinálhatod azzal, hogy felveszel egy testhez simuló, szoros rövidnadrágot is, az segít a helyén tartani a bugyit a betéttel. Ha nagyon izgulsz, abba még pluszban is beragaszthatsz egy betétet.

Kipróbálhatod az is, hogy kettőt teszel be, az egyiket előrébb, a másikat hátrébb csúsztatva,így kb egy éjszakai betétet képezve.

Ha van rá lehetőséged addig, próbáld ki az egyik menszeszednél.

2019. jún. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
68%
Nőgyógyász tud hormonálisan segíteni. Nem fog megvizsgálni ha attól félnél
2019. jún. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
30%

Én megértelek, nem vagyok szűz, de nem hordanék tampont.

Ne válassz nagyon vékony, lenge anyagú ruhát, mert fényben átüthet. Egy többrétegű szoknyával nem fog sem átlátszani, sem átütni. Illetve vegyél fel kicsit szélesebb, szorosabb bugyit, ami jól tart, hogy ne csússzon el. Maga az esküvői szertartás kizárt, hogy másfél óra, tehát ha előtte cserélsz, akkor simán kibírod egy nagyobb betéttel. Utána figyelj arra, hogy cserélj gyakrabban és nem lesz gond.

2019. jún. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
9%

Vörösborral előbbre lehet hozni a mensit, citromlével késleltetni.

Pont aznap jönne meg? vagy akkor már tartana?

Amúgy eljársz rendszeresen pisilni, egy két óra alatt ha úgy vérzel ,hogy átázol, akkor valami nem ok, ilyen mértékben nem lenne szabad vérezni. Amúgy meg cserélgeted mindig.

Vagy tényleg próbáld ki a tampaxot, azzal nem kell felnyúlkálni, tök egyszerű és biztosan jó helyre megy a tampon, nem is érzed majd.

Talán egy próbát megér, hogy ne feszélyezve ülj egész este attól félve, hogy baleset lesz.

2019. jún. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Már megjött ma és holnap lesz az esküvő..

Már most nagyon sok jön 1,5 órát voltam vásárolni már nem sok kellett hogy atazzak

Feek nagyon

2019. jún. 17. 11:58
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Ma pont ki tudod próbálni az itt kapott tippeket, meglátod, hogy mi válik be.
2019. jún. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!