Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hány pasi van itt, aki megbánt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány pasi van itt, aki megbánta hogy megházasodott?

Figyelt kérdés

2019. aug. 12. 18:09
1 2 3 4 5 6
 21/60 A kérdező kommentje:

#20: Hát igen, fene nagy egyenjogúságot hirdetik, de ha sorozás vagy háború lenne, akkor egyből megszűnne a feminizmus egy pillanat alatt!

Dalolva mennének inkább a konzervgyárba meg lőszergyárakba gépi munkásnak mintsem az árkokba harcolni.


De nem muszáj ennyire elrugaszkodnom, elég ha csak kiürül az irodában a vizespalack: egyetlen egy nőt se láttam még soha cipekedni vele. Vagy ha kereket kell cserélni az autójukon (amit mellesleg szintén férfiak terveztek, férfiak dolgoznak az olajfúró kutakon egész nap a családjuk nélkül a hidegben meg az esőben csak azért hogy legyen mivel tankolni a nőknek akik csak hetykén bepattannak és füstölgő kerekekkel elhajtanak vele vásárolni a plázába olyan dolgokat amiket (meglepett sóhaj) pakisztáni, indonéz, kínai, meg hasonló fiatal gyerekek varrnak nekik napi 2-300 Ft fizetésért



Ebbe nem gondolnak bele, a fene nagy gőgjükkel

2019. aug. 12. 22:37
 22/60 anonim ***** válasza:
91%
Bocs, de szanalmasak vagytok :D No vagyok, vezeto pozicioban egy IT cegnel, sokkal tobbet keresek a paromnal, nem varom el hogy eltartson, vagy meghunyaszkodjon. Egyenlo felek vagynk a kapcsolatban, egyikunk sem hasznalja ki a masikat, ha problemank van (nem ertunk egyet valamiben, penzugyek, szexualis dolgok stb) felnottek modjara megbeszeljuk. Megsugom vannak olyan nok akik nem a veredet akarjak szivni es valaskor vinni mindent, meg szulni es ennyi az elet, de ezekbe a nokbe nem annyi energiat kell befektetni (ismetlem energiat es nem PENZT!!) mint a szomszed juliskaba akinek az IQja 50-el kevesebb mint a tied es egy 20K-s gyuruert meg feher ^kiralylany^ ruhaert hozzadmegy, csak nektek az a no kell akit birtokolhattok es eltarthattok lol. Edd meg amit foztel, es mielott nosulsz gyozodj meg rola hogy a partnereddel mind intellektualisan, szexualisan, anyagilag egy szinten vagytok es nem lesz ilyen problema ;) btw mielott leszolnatok nem egy dagadt, ronda, 40 eves karrierista no vagyok...25N
2019. aug. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
90%
Meg valami az elozo kommentedhez: sajat magam cserelem az automon a kereket minden problema nelkul, egy kozepesen betanitott csimpanz is kepes ra csak megsugom, nem nagy ordongoseg:D
2019. aug. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 A kérdező kommentje:
Pont ezért is van ekkora szád, holott megnézném mennyivel kellett kevesebbet gürizned ahhoz hogy felnyald magad ebbe a pozícióba :D
2019. aug. 12. 23:23
 25/60 A kérdező kommentje:
Hány főnököddel feküdtél le?
2019. aug. 12. 23:25
 26/60 anonim ***** válasza:
15%
Hol olvastad azt, hogy én birtokolni akartam egy nőt? IT királynő létedre, elég egyszerű a gondolkozásod.
2019. aug. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
91%

Dragam en 18 eves korom ota eltartom magagamat es nem mamahotelezek mint a ferfiak tobbsege manapsag. Es csak hogy tudd nok is tudnak programozni es szoftwaret fejleszteni nem csak a gyari melos dolgozik....



Mielott arra gondolsz hogy 'felszoptam' magam (bar eddig kb csak noi fonokeim voltak...), nezz kicsit magadba mert te az eddigi eleted szerint meg ennyire se voltal kepes xd


Udvozlettel: egy olyan no amilyen neked sosem lesz (mindenki jol jar :D)


Amugy remelem gyerekeitek nincsenek legalabb.....

2019. aug. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
22%
A vezető pozíció olyan nagy dolog? Ha meg már itt tartunk, én alattam meg egy megye van. A vállalkozásomban meg 3000+ KKV-al állok kapcsolatban. Kicsit el vagy te tévedve, gőzöd sincs kivel beszélgetsz. Van 19 évvel több tapasztalatom, most inkább nem is írnék magamról, mert nagyképűnek tűnnék.
2019. aug. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
91%

26-os


Ha nem akartad birtokolni (es az elmondasod alapjan borzaszto volt a hazassagod), had tegyem fel a kerdest miert vetted felesegul a kesves holgyet?

2019. aug. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
89%
19 ev tapasztalat huha, ne vessuk ossze a fizunkat mert akkor meg en leszek nagykepu.... a kommunista magyarorszagnak vege, ebreszto, nem artol leszel jo munkaero hogy ugyanazt a szart dolgozod 20 eve es 5 evente kapsz egy 50 ezres fizuemelest:D udv a millenial 21 szazadbol
2019. aug. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!