Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hány pasi van itt, aki megbánt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány pasi van itt, aki megbánta hogy megházasodott?

Figyelt kérdés

2019. aug. 12. 18:09
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
61%
Engem megsemmisített a házasság. Minden erőmmel azon voltam hogy jó legyen és én jó legyek, de nem kellettem így sem. Vagyis háziszolgának igen. Soha többet nem akarok nőt az életembe. Aki én vagyok az sosem kellett, csak a körülmények.
2019. aug. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 A kérdező kommentje:

#11: Sajnos ez így van: egy nő sose képes feltételek nélkül szeretni egy férfit. Hány meg hány olyat hallani hogy 10-15 év kemény munka után elveszti az állását egy férfi, fél évre rá (az egyébként dagi) feleség elment edzeni meg megcsináltatta a haját és keresett egy másikat helyette egy csettintésre, és még egy utolsó rúgásként elvitte a gyerekeket meg a kocsiját is a pasinak?


Hiába tagadják a nők, ezt diktálja a természetük meg amit tanultak/hallottak gyerekkoruktól fogva: nyugaton még borzalmasabb lehet a helyzet.



Azóta nyílt ki a csipám amióta elolvastam Rollo Tomassi: The Rational Male könyvét (aztán YouTube-on hallgattam podcast-okat munkába menet a kocsiban, otthon kerti munka közben, stb.): segített perspektívába helyezni a dolgokat és megvilágítani az utat a továbbiakban, hogy hogyan építsem fel újra a semmiből az életem

2019. aug. 12. 19:13
 13/60 anonim ***** válasza:
83%

Nagyszüleim több mint 40 év házasség után váltak.

Szerinted?

2019. aug. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
95%
Ami nem megy, nem kell erőltetni. És azért, mrt te xarba tenyereltél, attól még nem minden nő olyan, mint a becses feleséged.
2019. aug. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
20%

14-es. Csak a körülmények és az alkalom kérdése. Egy nő számító, a férfi ösztönös. Érdekes, hogy 100 férfi jól elvan együtt, de már két nő gyilkolni fogja egymást, vagy csak szimplán megfojtanának egymást. Szerinted ezt a természetet mivel tudjátok kompenzálni? Azzal, hogy az érdekeiteket nézitek.


Én örökre meggyűlöltem az összes nőt, nem akarok ismerkedni, nem érdekelnek a pozitív bullshitek amiket összeollóztok innen-onnan. Gőzötök sincs mit jelent tisztelni a másikat mint embert, amit csináltok, az csak az érdek. Ha ronda nő vagy, akkor valahol érzed hogy a jó pasik felejtősek lesznek, így keresel magadnak egy hasonlóan csúnya madarat, és beletörődsz hogy ez van, de leszkenneled hogy mit tudsz kihozni a pasidból. Ha a barátod vagy a férjed előzékeny, rendes, gondoskodó, akkor csak szimplán kihasználjátok, eljátszotok egy szerepet. Színésznők vagytok.

Na meg a szex. Ma hazafelé találkoztam egy régen látott barátommal. Milyen érdekes, ő is a szexről panaszkodott, hogy a párja belealszik a szexbe, de úgy hogy jobb esetekben is max. 3 hete van. Főállás, jó egzisztencia, tavaly Maldív-szigetek, barátságos, odaadó. A párja hülyére dolgoztatja, semmi sem elég neki. Hát neki is elege van az egészből. Csak ezekről szentségtörés beszélni, mert az elfogadott nézet szerint mindenről IS a férfi tehet. Mert hát mindent IS a férfinak kell kitalálni, megteremteni. Majd a hölgyikék minősítik az egészet, aztán ha nem jó valami, jön a bünti.


Még ez is egy dolog! Ami mélységesen felháborít az az, hogy a normális férfiak állandóan megszívják, addig az utolsó trógerek meg élvezik az életet, a nők mindenféle drogos, alkoholista fszkalapoknak szétteszik a lábukat, futnak utánuk. Sőt, munkakerülő, hazudozó senkiháziknak gyereket szülnek. Azt sem tudják hogy mit vállaljanak be nekik az ágyba, ha kell hetente 20X leszpják, meg 40X seggbedugatják magukat, csak el ne hagyja őket, mert hát olyan jól néz ki.


Gyalázatosak vagytok, 5Ft-ot nem értek a szemembe.

2019. aug. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
77%
"kár",hogy csak a nők híznak el...
2019. aug. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 A kérdező kommentje:

Abszolút egyetértek a #15-ös hozzászólóval: az egyetlen kiút ebből manapság az (jó férfiként, aki nem iszik, nem drogozik, takarékos, stb.) hogy a munkánkra fókuszálunk és a karrierünkre.


Előbb-utóbb ezek a nők akik megdugatják meg egyebek magukat a "nagy macsókkal" azok rájönnek 30 évesen hogy ott lesznek lelkileg kiégve, a testük romlik napról napra, és a kutyát se érdeklik többé, na majd akkor elkezdik keresni a megbízható, család-centrikusabb pasikat, de akkor meg mi tudunk majd bemutatni nekik!


Most már én se szentelek figyelmet egy nőnek sem, sz*rok beléjük magasból: nem ér annyit az egész amennyi energiát belefektet az ember

2019. aug. 12. 22:00
 18/60 anonim ***** válasza:
73%
Szia Én nő vagyok,,életem legroszab döntése volt.
2019. aug. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 A kérdező kommentje:

#18: Hogy-hogy?

Nőként nehéz nem jól járni egy házassággal, tekintve hogy vihetsz szinte mindent a végén :))


De komolyan, hol romlott el, vagy mi volt?

2019. aug. 12. 22:08
 20/60 anonim ***** válasza:
25%

Egy felszínes világ, filléres és értéktelen emberei. A konzumidiotizmus világméretű térhódításának eredménye.

Túl sokat gondolnak magukról, de valójában a mércéjük a multik által megálmodott világ, a bibliájuk meg a szabó péter féle 5Ft-os lőzungok. Ál-humanizmus, érdek barátságok, érdek kapcsolatok, szociál médiának történő kifelé való élés, férfi-női minták teljes hiánya, neveletlen gyerekek stb.

2019. aug. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!